Vliegers/Rijders Omgeving Zaandam (deel 6)

  • Topicstarter Topicstarter Ferry
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
ja ,ik ben er rond 12;00/12;30

ik neem ook mee de slanke grande fox (zie foto) :mrgreen:

IMG_1827.jpg


IMG_1828.jpg


IMG_1829.jpg
 
@Wolfmaned

Het heeft ff geduurd, eer ik contact kon leggen met "een zeker persoon uit het ziekenhuis", als het goed is heb ik nu gegevens en kan ik deze week contact gaan leggen voor je ;)
 
Verdulleme, denk je helemaal over te gaan op de 2.4Ghz, koop je een 35Mhz zender om om te bouwen. Denk je, weet je wat, laat ik die gewoon morgen eens mee nemen die zender en zien oftie wel goed functioneert icm een calmato.. Kom je erachter dat je helemaal geen TX kristallen meer hebt liggen :(

*gaat paps bellen*
 
Nijssie en ik zijn er ook rond 13.00 uur dan
+1 Eerst even indoor fladderen, kijken of de Epilepsia af te schrijven is voor 28 feb. :mrgreen: Dan thuis even weer status update (zo'n klapper vlak achter je geeft na een avond vol stress en een onrustige nacht toch een aardig psygische deuk bij het vrouwtje) en misschien 's middags dus even de FuckJet en Xeno uitlaten. :yes:

Rebootje hier en daar .... :rolleyes:
Tsjessus, bouw dan ook eens een fatsoenlijke computer. :pc: :lol:
 
Veel plezier morgen met de indoor, jullie hebben wat meer tijd om te vliegen want ik ben er niet bij :( :( :( :(
Ja, fluck. Ik kwam vorige week net rond met 6 accuutjes. Nu moet ik dus ook nog eens gaan laden. Dat indoor is wel een sport van extremen. Zo vlieg je met 20 man in een hal en zo met 5. 8O :? Nou ja, heb ik in ieder geval meer tijd om te oefenen, ik ga het nodig hebben. :oops:
 
hmmm , mocht het morgen mistig zijn ,

no problemo :mrgreen: , op de foto valt het nog mee ,maar deze lichtbundel verblind aardig

IMG_1832.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top