Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Weet niet wat je budget is , maar is 2e hands geen optie dan?
Er staan vaak hele nette complete sets te koop, dus incl accu's en lader etc.
Als je je auto goed afsteld heb je er inprincipe geen nodig! Dat is mijn mening iig.
Is een 'tijdje' nadat je accu op is of is een tijdje een week als je bijv. 5 keer hebt gereden (Dat die 5 keer gewoon lauw is en daarna weer heet)?
En meet het anders is met een temp. gun.
weet ik maar ik had een 28/86 tandwieverhouding (zo kreeg ik hem standaard, geen idee waarom), en hij werdt heet.
dus toen heb ik hem verandert in 19/86. werkte wel een tijdje. maar toen werdt hij weer heet.
toen heb ik hem verandert in 19/90. werkt nu wel een beetje. maar na een tijdje weer heet.
THE END
nou, dat was het verhaal van vandaag.
en alles is ver in orde
das waar maar ik vind het wel over dreven om een nog grotere spur of en kleinere pion te nemen want hij hoort gewoon goed te zijn lijkt mij![]()
Als je dat nu eens omdraait? ik rij op 23/83 en binnenkort 21/83 om te proberen.
Als je de temperatuur wil weten, bij ebay kun je tegenwoordig voor een paar euro een infrarood thermometer kopen. Dan weet je precies hoe warm het nou wordt. Want dat verhaal van eerst de ene proberen en dan wordt ie warm, en dan maar een andere proberen, daar ken je niks mee.
Mijn zoon heeft trouwens een XL-5 en die wordt ook best warm hoor. Hij rijdt nu 16/83 want hij is 6 en moet het sturen nog een beetje leren, maar het spul blijft warm