K
knaller
Guest
We lezen het wel in de krant Siggy als de hele IkEA binnen 5 minuten leeggelopen is .......
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
We lezen het wel in de krant Siggy als de hele IkEA binnen 5 minuten leeggelopen is .......
Misschien bij de gyro wel. Elektromagnetische velden kunnen de gyro storen. Het wordt daarom ook afgeraden servo's in de buurt van gyro's te plaatsen. De ontvanger zal er weinig last van hebben.Sleur heb ik problemen als ik die gigantische esc dichtbij de ontvanger en gyro zet?
Er was ook vandaag heul geen indoorvliegen in Egmond. :nooo: :rolling:zoooo, half aangeschoten zittend in een heerlijk restaurant bij egmont ,helemaal goed!
Helaas door de harde wind geen strandmovie gescoord , de clik gaat ook niet meer mee ,erg onhandig kwa vervoer ;-)
Hier is het crematorium zojuist weer gesloten. Alle kadavers zijn preventief geruimd. 8OIk ook weer thuis, verjaardag en 1 keer raden
Tsja, crematie is niet een kwestie van op een vuur knikkeren en dan wachten. :nooo: Da's alleen voor de professionals hè.nickos ; dat vlees wat daar links op de bbq ligt zou ik niet meer eten , ziet er ranzig uit 8O![]()
You go Sleur !!!!!!!!!!! weg met die bende
Kom je nog op msn? Bespreken waar we aan begonnen waren vandaag. Welke stekkers ik moet bestelen.