Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
In 020 is het nog steeds droog
@ Siggy: gaan jullie ook stanswerk van anderen aannemen?
Wat dan Phil? Niet tevreden met de huidige stanser ;-)
Ben bezig met een leuk project... het maken van een bordspel voor een klant. Ik probeer nu pionnen en dobbelstenen ergens vandaan te trekken. Totaal worden het 10.000 bordspellen dus kun je nagaan hoeveel dobbelstenen en pionnen dat zijn 8O![]()
Zinvolle post, lekker plaatje, leuke clip...
![]()
Whahaha, is geen grap hoor Phil![]()
Number one clubman bedankt he!!
Uh, wil me er niet tegenaan lope legge bemoeien maar vrachtwaggels maken gebruik van twee accu's in serie.24 volt accu's voor normaal gebruik bestaan niet,dus twee maal 12v/180Amp en je bent de man.Die 1000W Hyperion is wel wat. Maar dan wel gelijk een 24V/102Ah vrachtwagenaccu erbij voor op het veld (veel kleiner zijn ze er niet). Lader voor de vrachtwagenaccu thuis, omvormer van 12V naar 24V in de auto om de vrachtwagenaccu bij te laden. 8)Anders 2x50Ah 12V in serie, hoewel dat afgeraden wordt en het gebruik van 4x 6V in serie beter schijnt te zijn. :?
Stiekem toch, ik heb vanmiddag op kantoor een aantal links van toko's die gewoon 24V accu's verkopen opgezocht. Zowel normale loodzuur en calcium accu's als GMA traktieaccu's.Uh, wil me er niet tegenaan lope legge bemoeien maar vrachtwaggels maken gebruik van twee accu's in serie.24 volt accu's voor normaal gebruik bestaan niet,dus twee maal 12v/180Amp en je bent de man.