Dutch Tamiya Challenge 2011!

F1 zo te zien?
Ik ga morgen voor het eerst kijken of het moet zo zijn als het tot nu toe geweest is qua weer, dan kan ik ook wat rijden.
Ik ben zeer benieuwd.
Nee, geen F1, toendertijd touringcar klasse. De avatar ben ik zelf in 2008. 8)
 
Laatst bewerkt:
Hier is het droog (wel vochtig) en ook hier probeert de zon er door te komen.
 
Heerlijk weer in Deventer. De TopStock serie zou weleens iets kunnen zijn voor zowel mij als mijn zoon(s) Paar vraagjes:
1. Blijft deze serie ook in 2012?
2. Mag je als Nederlander ook in de Duitse en/of Belgische variant uitkomen?
Henk
 
Net thuis gekomen van een lang dagje Deventer:cool:
We hebben ontzettend geluk gehad met het weer.
Het is op een verdwaalde druppel na de gehele dag droog gebleven:D
Heb eindelijk ook eens zonder al te veel problemen met de F1 kunnen rijden op wat onderstuur na en dat betaalde zit meteen uit in een 3e plek in de eind uitslag.
Me is a very happy camper:cool::cool:

mvg Roy
 
Blij dat ik gegaan ben, prachtige dag gehad.
Marten en Roy, bedankt voor de hulp en adviezen (en de anderen natuurlijk ook die me geholpen hebben) en iedereen voor de gezellige dag. Marten, die kop koffie houdt je tegoed :).

Volgende keer weer in Eindhoven :cool:.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Your welcome.
Nog ffies wat pinions scoren en wat "kleinere" banden ;)

mvg Roy

Blij dat ik gegaan ben, prachtige dag gehad.
Marten en Roy, bedankt voor de hulp en adviezen (en de anderen natuurlijk ook die me geholpen hebben) en iedereen voor de gezellige dag. Marten, die kop koffie houdt je tegoed :).

Volgende keer weer in Eindhoven :cool:.
 
Tof te horen dat jullie vandaag een Leuke wedstrijd hebben gehad!

Heerlijk weer in Deventer. De TopStock serie zou weleens iets kunnen zijn voor zowel mij als mijn zoon(s) Paar vraagjes:
1. Blijft deze serie ook in 2012?
2. Mag je als Nederlander ook in de Duitse en/of Belgische variant uitkomen?
Henk

Henk, bij ons in de Belgische TamiyaCup hebben al enkele Nederlandse piloten deelgenomen, het reglement is een beetje verschillend maar je mag altijd een keertje deelnemen.

Als het van Michael mag, wil ik ook wel een keer bij jullie deelnemen? volgende wedstrijd is Eindhoven, niet zo ver van de Belgische grens :)
 
Ik zie dat Hidde in zijn eentje de complete 2 heats mini voor zijn rekening neemt??;):cool::D

mvg Roy

Ik vroeg mij af: hoeveel “Hidde’s” passen er eigenlijk in 1 mini???? ;) Nu snap ik ook waarom hij de 2de finale won, ja, ja, met ze allen tegen mij hhheee, foei!!!!!! :rolleyes:

Prima naar mijn zin gehad, geen schade gereden, lekker af en toe in de zon gezeten, genoten van de gastvrijheid bij de hotweels, en ook nog een beker weggekaapt (eerste dag overwinning met het nieuwe M-06 chassis), wat moet je nog meer? We hebben echt geboft met het weer, Ted en ik waren nog niet goed en wel daar de straat uit gereden richting huis, toen de regen al met bakken uit de lucht kwam vallen, pffff!!!

Tot de volgende wedstrijd!!!!
 
Tof te horen dat jullie vandaag een Leuke wedstrijd hebben gehad!

Als het van Michael mag, wil ik ook wel een keer bij jullie deelnemen? volgende wedstrijd is Eindhoven, niet zo ver van de Belgische grens :)

Deze vraag moet denk ik bij de organisatie worden neergelegd. Lijkt mij alleen een leuke aanvulling.

Ik zal de reglementen voor België eens doornemen. Maar eerst een eigen auto scoren. Met beetje geluk zijn er dan drie piloten extra bij de Stock klasse. Even budget uittellen.;)
 
Op zich een leuk dagje in Deventer gehad, het begon goed in de 1e heat met de mini, 1 koprol gemaakt echter de 2e heat ging minder en de 3e al helemaal. Blijkt dat een draagarm was gescheurd en bij het sturen de draagarm mee omhoog ging, kon het al niet thuis brengen waarom hij op een gegeven moment zo nerveus reed maar een defecte draagarm dus. Gisteravond de M-05 weer voorzien van nieuwe delen maar volgende keer toch maar de M-03 proberen, heb eigenlijk de smaak wel te pakken gekregen. 1e keer een wedstrijdje electro smaakt dus wel naar meer.
 
DTC RCHotwheels

Hallo,

Hierbij wil ik de club RCHotwheels bedanken voor het organiseren van een prachtige wedstrijd.
De wedstrijdleiding / technische keuring en kantine bedankt voor al het goede werk!
Alle deelnemers bedankt voor een leuke wedstrijd.

De weersvoorspellingen waren 90% regen en laat Deventer nu net onder die 10% vallen waar het niet ging regenen ;)
Een prachtige dag geweest met zowaar nog veel zon.

Tessen,
Leuk filmpje, super gemaakt!

Op naar de volgende wedstrijd: 21 augustus bij ERCE in Eindhoven.
 
Tof te horen dat jullie vandaag een Leuke wedstrijd hebben gehad!



Henk, bij ons in de Belgische TamiyaCup hebben al enkele Nederlandse piloten deelgenomen, het reglement is een beetje verschillend maar je mag altijd een keertje deelnemen.

Als het van Michael mag, wil ik ook wel een keer bij jullie deelnemen? volgende wedstrijd is Eindhoven, niet zo ver van de Belgische grens :)


Hoi Bart,

Alle Belgen zijn van harte welkom in de Nederlandse TamiyaCup !
Hoe meer zielen hoe meer vreugd toch.. ;)

Grt,
Michael
 
Het was echt een geweldig weekend! Aangezien ik inmiddels een compleet F1 team in onderhoud heb, heb ik niet veel van de andere race’s gezien en meegekregen. Tja, dat krijg je met twee racedochters ;-) Dochter drie had helaas geen zin, wat voor mij toch de nodige rust bracht.

De vooruitzichten waren bar slecht, dus ik heb de zaterdag besteed met het klaar maken van de auto’s voor een zeer natte race. Maar zondag aangekomen was de baan opdrogend, net het punt van wel of geen regenbanden. Ik ben maar op regenbanden de eerste serie van start gegaan. Geen verkeerde keuze, maar zag toch dat heat 2 net iets harder leek te gaan. Dus serie 2 ook op spons van start. De rondetijden schoten naar beneden, maar had al het idee dat ik geen topsnelheid had, wat overduidelijk werd toen Roy mij op het rechte stuk trachtte in te halen.

Mijn motor bleek totaal geen magnetisch veld meer te hebben, dus maar een nieuwe aangeschaft voor serie 3. En dat ging al de brandweer! Meteen een toptijd neergezet, waar je U tegen zegt, tot Michael ging rijden…. Mijn snelste ronde van de dag werd met 0,004 (!) seconde gebroken. Maar erger nog: de hele heat reed hij veel sneller, waardoor hij me op 1 ronde wist te zetten…. Tja, dan herken je de meester!

Dus de finales op plek 2 van start. De eerste finale was ik zeer snel weg, en dook als eerste de 2de bocht in. Alleen kwam niet lekker uit en om niet te crashen Michael en Angelo maar voorbij gelaten. Michael had meteen een paar seconde voorsprong, maar ik was erop gebrand minimaal aan te sluiten, dus ronde op ronde een betere tijd, tot ik weer redelijk kort achter Michael kwam. Helaas kreeg hij dat in de gaten en zette de “cruisecontrol” uit, met het gevolg dat hij de voorsprong weer fors uitbreidde.

Finale 2 had ik een andere strategie: kort achter Michael blijven tot hij een fout maakte. Dat leek redelijk te lukken, ik kon voorkomen dat hij er vandoor ging, maar helaas kwam de fout te vroeg in de race, waardoor ik na een paar minuten al op kop kwam. En die druk was me te hoog, waardoor ik letterlijk op kop kwam: even een curbstone gepakt… Helaas was Michael daarna weer losgeslagen en kon ik de achterstand niet meer goed maken.

Ik heb een geweldige race gereden en was 's avonds ook helemaal kapot. Ook de maandag moest ik nog bijkomen, vandaar nu pas mijn verslagje. Alle vrijwilligers en organisatoren weer de grootste dank!

Door een mooie strategische zet van Paul (door Michael mee te nemen) is de strijd in het kampioensschap nog niet beslist. Paul moet dan wel beide finales in Eindhoven als eerste over de lijn komen, dus ik wens hem daarbij succes!!!
 
Back
Top