Algemeen NOMAC brandstof circuit 1:10 draadje.

Ik had ook liever op een ander circuit gereden.
Snap ook niet goed waarom de Mach 2x op de agenda stond, omdat er volgens mij vorig jaar al bekend was dat er problemen waren met het geluid.
Nu vrees ik dat het te kort dag word om nog het een en ander om te zetten.
 
Citaat van Veteq:
Het volgend jaar ziet er weer hoopvol uit qua vergunning, dit komt doordat mensen veel tijd stoppen in een oplossing, wat je zegt klopt van geen kant.


Wat gaat er volgend jaar aan de vergunning veranderen dan, omdat het er gunstig uit ziet voor de Mach?
Vallen we dan wel binnen de normen qua geluidsbelasting?
 
Laatst bewerkt:
Hugo, de sectieleden kunnen het zelf op het forum zetten als ze willen maar is niet nodig. alle rijders hebben hem gehad. Ik sta achter de beslissing als zodanig, kan niet anders denk ik al zouden we het allemaal graag willen. Ik kom misschien kijken, had graag gereden onder andere condities. Hopelijk wordt het volgend jaar anders. IIG hoop ik dat iedereen naar de vergadering komt, kan iedereen de sectie ondersteunen met hun mening aangaande het volgende seizoen zodat we allemaal tevreden zijn en ons op het racen en plezier maken kunnen concentreren.:D Maar wat zeg ik , we zijn allemaal tevreden, want de rijders hebben uitgesproken en hun wil is geschied. (sorry Hugo, je was er toen niet bij)

Zie jullie op de baan;)
 
Citaat van Veteq:
Het volgend jaar ziet er weer hoopvol uit qua vergunning, dit komt doordat mensen veel tijd stoppen in een oplossing, wat je zegt klopt van geen kant.


Wat gaat er volgend jaar aan de vergunning veranderen dan, omdat het er gunstig uit ziet voor de Mach?
Vallen we dan wel binnen de normen qua geluidsbelasting?

Ad, spreek me maar eens aan op het circuit, dan leg ik het je allemaal uit.
Dat is zeker geen onderwerp voor dit forum.
 
ik weet ook eigenlijk van niets. geen mail of zo.
blijft, in mijn iogen, een slechte beslissing om een race af te lasten.
en zal daar, om deze redenen, ook nooit achter staan !
Bv. jullie hebben tenslotte ook voor 6 wedstrijden betaald enzovoorts enzovoorts
 
Bart en Ruben lezen echt wel maar ze loggen niet in :confused:

Bart is op vakantie en ik log pas net in. Ik kom hier niet zo vaak en als Roy me d'r niet op gewezen had dan was 'k hier de hele week niet gekomen :)

Verder vind ik het jammer dat ik geen reactie op de mail gehad heb. Een andere reactie als deze ga je hier (op het forum) niet krijgen, dat werkt namelijk niet goed genoeg.
 
Maar ja het is toch altijd de MACH die bepaalt heh:rolleyes:
nu dus ook het verkloten van een heel NK en "geluidsregels" de boventoon laten voeren:confused:
Dit is echt zielig, sorrie maar ik kan dit niet anders verwoorden. Kan de emotie zijn die de boventoon voert, maar stuur dan eerst een reactie naar het NOMAC bestuur voordat je zo reageert.

Struisvogelpolitiek alleen maar omdat de MACH dit jaar dit probleem heeft, ik moet het dan toch weer met Pascal eens zijn. Allemaal met een MACH pet op gezegd en gezien.
JW je zou beter moeten weten, snap niet goed waarom je nu zo reageert. Stemmingmakerij op het forum, terwijl je aan de andere kant aan het meedenken bent hoe brandstof te kunnen blijven rijden op dezelfde baan ?!?

Snap ook niet goed waarom de Mach 2x op de agenda stond
Omdat Apeldoorn geen 1/10 NK wilde organiseren dit jaar

dat is pas struisvogel politiek, het gewoon door laten gaan dan laat je zien dat je ballen hebt, maar nee aflassen dat is pas laf.
.....
Er was ik weet niet hoelang al bekend na het 1ste nk dat de 5de een probleem zou worden ...

Door laten gaan was een optie, maar wel één waar de rijders niet achter stonden, dat is pas struisvogel politiek. En nu nog éénmaal (is al meerder malen genoemd): dit is een NOMAC beslissing.

Ik ben het zeer zeker ook NIET met deze beslissing eens, maar ben blij dat het sectie bestuur een beslissing heeft genomen. Jullie hebben zelf lang genoeg lopen zeuren over duidelijkheid over de 5e NK, en nu die er is lopen jullie nog harder te zeuren.

Vanaf de 1e NK op de MACH is al bekent (16 april 2011 j.l.) dat het NOMAC bestuur zou gaan meten en de excessen zou gaan weren, helaas is dit alleen bij de MACH gebeurd. Betekend dus dat jullie 4 1/2 maand de tijd hebben gehad om hier over na te denken en IETS mee te doen, IETS anders dus dan hoopvol naar de NOMAC te kijken voor een oplossing. Want dat is, uit jullie reactie's wel te lezen, niet de oplossing die jullie leuk vinden.
 
Hoop dat ze allemaal en te gekke week hebben
en dat ze maar zo hoog mogelijk mogen eindigen.
uiteraard ook mooi maar vooral droog weer hebben !!!!!111111
 
+1 (12 nederlanders aan de start!)

Kijk dit is weer leuk om te horen:D Wie is de +1 dan?
Ik wens de hele nederlandse delegentie in Ettlingen heel veel succes en DROOG weer en hoop op mooie resultaten. Ik heb de ronde tijden daar even zitten kijken maar 13,7 al hee:o dat zijn geen misselijke tijden:)

succes daar allemaal
 
Kijk dit is weer leuk om te horen:D Wie is de +1 dan?
Ik wens de hele nederlandse delegentie in Ettlingen heel veel succes en DROOG weer en hoop op mooie resultaten. Ik heb de ronde tijden daar even zitten kijken maar 13,7 al hee:o dat zijn geen misselijke tijden:)

succes daar allemaal

Ehm... iets sneller hoor, 13.2 :cool:
 
Back
Top