Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
hallo iedereen,
ik kwam op internet onderdelen van integy tegen, ik vind dat waanzinnig mooi. maar is de kwaliteit ook goed? ik heb nu die alluminium onderdelen van PK maar dat is heel snel lelijk en krom helaasof kan ik beter orgineel terug bouwen?
ook was ik aan het kijken om over te gaan op lipo, maar is dat voor iemand die voor de hobby rijd(niet op banen) interesant?
alvast bedankt!
aluminium is altijd af te raden, het is vele malen duurde.r en het gaat ook erg snel kapot.
Hallo,
Ik heb pas een Slash 2WD VXL gekocht en het bevalt me prima, Pas 2x gereden maar oke. Ik heb wel een vraagje. Als ik gas geef dan gaat die vaak bijna meteen tollen of is hij moeilijk controleerbaar. Ook is dit het geval als ik een bocht maak en uit rij dat hij gaat tollen.
Is dit omdat ik simpelweg teveel gas geef? Of kan ik iets afstellen of iets kopen wat dit probleem vermindert
Het is de kunst bij een 2wd gedoceerd gas te geven en tegen te sturen, dat vind ik ook het leuke aan een 2wd, anders hoef je alleen maar gas te geven en er voor Jan met de korte achternaam naar te kijken