Binnenverschansing en een feestje?
De binnenverschansing is geschilderd en vervolgens op zijn plaats gelijmd.
In een poging om de verf van de binnenverschansing van het originele model te imiteren had ik het hout erg "dun" geschilderd zodat het hout er nog doorheen te zien was. Het resultaat viel erg tegen toen het hout op zijn plaats gelijmd was :sad: zag het eruit als slecht verfwerk, dus maar overgeschilderd.
Waar straks "zwaar belaste" onderdelen aan de verschansing moeten worden gelijmd (zoals nagelbanken) zal ik de lijmvlakken wel even kaal moeten maken om een goede hechting van de lijm te garanderen.
De verschansing heb ik vervolgens nauwkeurig op hoogte gevijld en geschuurd, bakboord en stuurboord zijn nu overal precies even hoog.
Nu moeten de balken (verschansingsstutten) van de verschansing en de reling nog worden aangebracht. De Prins Willem is daarom teruggekeerd op de bouwplank om de stutten met een winkelhaak als referentie mooi loodrecht te kunnen plaatsen.
Tot mijn grote verbazing past de Prins Willem prima in de bouwplank, enkele maanden geleden was hij te kromgetrokken om er zonder geweld in te kunnen. Hij is blijkbaar weer rechtgetrokken :turn-l: .
In november 2011 had ik mijn modelbouwwinkel gemeld dat ik 6 wielen voor de grote kanons tekort kwam. Na nog enkele malen aandringen ze vandaag eindelijk geleverd.
Daarom is het feest


roost:
En nu voorlopig verschansingsstutten en reling plaatsen.
Andy