Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Belasting zullen wij altijd moeten betalen, het moet uit de lengte of uit de breedte komen.
Johannes
Dirk, misschien zijn er volgend seizoen wel meetings dichter in de buurt.
Ik zit te denken aan Sittard of iets in de buurt van Maastricht.
GJ
Weer even een tussendoortje
Even een proef geplot
Ben nog niet helemaal tevree.. maar komt goed![]()
Onze club in Maastricht bestaat volgend jaar 75 jaar. Om dit te vieren willen we een aantal dagen iets organiseren. Het enige probleem om op dit moment iets vast te leggen is dat we medio volgend jaar waarschijnlijk niet meer op onze huidige lokatie kunnen vliegen. We hopen hier snel uitsluitsel over te krijgen. Zodra dit bekend is, kunnen we kijken of we iets kunnen betekenen als jullie naar deze uithoek van het land willen komen.
Dirk,
Organiseer anders gewoon een sleepmeeting in Belgie?
Er zijn behoorijk wat piloten uit de zuidkant van Nederland, voor hen zou een meeting aan de noordelijke kant van Belgie niet zo;n probleem hoeven te zijn. Ally komt ook uit belgie, die heeft ook wel interesse denk ik
(en voor Dalfsen zou je samen kunnen rijden)
Groet,
Gerben
Weer even een tussendoortje
Even een proef geplot
Ben nog niet helemaal tevree.. maar komt goed
![]()
Dirk, misschien zijn er volgend seizoen wel meetings dichter in de buurt.
Ik zit te denken aan Sittard of iets in de buurt van Maasstricht.
En volgens mij staat het draadje wel goed want het is voor zweefvliegtuigen en slepers.
Sleepvliegtuigen is specifiek voor slepers.
GJ
Klopt, ik heb hier met Mentor + Easyglider een sleepje gemaakt, ging uitstekend. Ook de Ka-7 (op de motor) vloog hier zonder problemen. Als de wind niet dwars op het veld staat is het groot genoeg voor zwevers tot een meter of 5.Wat betreft Vught, Arjan is er laatst nog gesleept met de Fly-In 2013 en volgens mij heeft Raymond er ook eens een spontaan sleepje gemaakt.
Het veld is groot genoeg en vaak waait de wind uit juiste hoek ;-).
Leuke sticker heb je daar gemaakt !! zijn ze reeds te verkrijgen/kopen ?
Ik kwam naar aanleiding van een vooraankondiging in de FMT dit model tegen, lijkt me een erg leuke kist om te bouwen. Mooie moderne bouwwijze maar retro uiterlijk. Ik vind het er leuk uitzien. Standaard uitgerust met forse flaps. Moet op 6S te vliegen zijn, met 1500W moet je tot 5 kg kunnen slepen. Ik zal de man eens een mail sturen hoe groot de prop kan zijn op dit model. Ook altijd leuk om te kijken hoe op zo'n mail wordt gereageerd, is voor mij een goede indicatie van de service van zo'n toko.
Ik heb niet zoveel ervaring met motormodellen. Is 6,5 kg voor een kist met 206 cm spanwijdte veel?
Ik kwam naar aanleiding van een vooraankondiging in de FMT dit model tegen,
*knip*
zo'n mail wordt gereageerd, is voor mij een goede indicatie van de service van zo'n toko.
Ik heb niet zoveel ervaring met motormodellen. Is 6,5 kg voor een kist met 206 cm spanwijdte veel?
....
Als ik even reken dat ik die Merlin met mijn Ka-7 naar boven zou willen brengen ....