hobbyist
Forum veteraan
Zie je dat prijsverschil bij de bruto verkoop prijs (hun adviesprijs)maar het vertegenwoordigd nooit de meerwaarde van 30%
Of, ik weet niet of je daar bij kunt, zie je dat verschijnsel ook bij de netto inkoop prijs?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Zie je dat prijsverschil bij de bruto verkoop prijs (hun adviesprijs)maar het vertegenwoordigd nooit de meerwaarde van 30%
NPS
Correct, moet ik eerlijkheidshalve eraan toevoegen (maar het vertegenwoordigd nooit de meerwaarde van 30%)
Stevo
Bij zelf geimporteerde spullen wordt de BTW en invoerrechten nog wel eens creatief omzeilt. Als je als bedrijf inporteert kom je daar niet omheen. In Nederland is de BTW 21%. Zal in Belgie niet veel anders zijn.
Die 30% meerprijs smelt zo wel erg snel weg.
En dan moet je ook nog eens je magazijn en logistiek er van betalen....
Dat kost een hoop geld: niet voor niets dat veel bedrijven (in het algemeen) er erg op gespitst zijn hun magazijnen zo leeg mogelijk te houden, want een magazijn er op na houden kost een hele hoop geld....
> Laten we ophouden met de hobby....
Ben bang dat dat ook wel een beetje de huidige praktijk is?
Vroegah (pr jr terug) werdt er zo even een nieuw model uit de portemonnee geschud.
Nu wordt er meer de huidige vloot behouden /onderhouden of geupdated met wat betere servootjes oid
En daar baal ik als een stekker van, eerlijk gezegd, want ik vond niks gaver dan een grote aankoop persoonlijk op te halen.
Bestelde altijd veel bij Flycam, maar een nieuwe heli o.i.d, die ging ik toch echt persoonlijk ophalen ondanks de afstand.
Deel van de beleving, en deel van de binding met je spullen....
Groet, Bert
Inderdaad Bert
dat is veel mooier dan een heli uit China met de rekening van de BTW er bij van de post.
Ik probeer beide een beetje te doen.
Draait je 2.4 setje goed?
Arie
de hufters!
Maar ik heb er een oplossing voor: Laten we stoppen met consumeren! Dan verdient er niemand meer wat over onze rug....
Laten we ophouden met de hobby....
dát zal ze léren!!!!
Groet, bert
persverklaring:
Nog even over het bedrijf Robbe. Als Robbe de laatste jaren feitelijk alleen maar producten van andere fabrikanten onder zijn eigen naam op de markt heeft gebracht, dan is er in deze tijd geen bestaansrecht voor Robbe en is het al verwonderlijk dat ze het zo lang hebben volgehouden. Een reddingsplan zal dan ook niet helpen.
Er is in deze tijd geen plaats meer voor importeurs, distributeurs, agenten en andere tussenpersonen.