De Berg is van Jan!

Status
Niet open voor verdere reacties.
Elk excuus, hoe zwak dan ook, voor een BBQ is een goed excuus! Neem je tent mee, plek zat kan dat pilsje er ook gezellig bij. Die MOD BBQ moet ik eerst zien dan geloven. Een real life BBQ van de Berg bewoners zie ik nog eerder gebeuren. De camping is 52 weken per jaar open!
 
Dan kun je dus met een gerust hart een lapje orca bestellen...

Mijn definitie van vis is: Iets dat verkiest te leven (voornamelijk) onder de waterspiegel, niet zijnde voorzien van enige mechanische hulpmiddelen.

Wat niet inhoud dat ik zondermeer al het andere wel naar binnen zal werken.
 
Zijt de Heer Maarten (van?) Fledderus dan een groot grond bezitter met een bestemming "camping"?
Ik neem de uitnodiging met bijzonder enthousiasme aan. (mits het menu iets anders dan Yak- of *rca-achtigen verschaft.)
Vanzelfsprekend ben ik ook niet te beroerd om zelf een fatsoenlijk stukje vlees of alcoholische versnapering (niet zijnde Pils) mee te brengen.
Met enige extra reserve om een mogelijke verbroedering te faciliteren.
 
Wat een vraag; waar bemoeien jullie je mee..
Overal natuurlijk!
Zolang we niets beter te doen hebben (zoals knappe jongen dames lastig vallen bij een zwembad op de Cariben bijvoorbeeld)


Kijk, daar kan ik wat mee :thumbsup:. Dat verklaart ook waarom ik me met dingen bemoei die me gewoonlijk ook niet aangaan ;)

En die BBQ, daar ben ik altijd voor in. Drank, zijnde pils of bier, wil ik graag meebrengen vanwege verbroedering of andere excuses maar eigenlijk gewoon om op te zuipen.

En vlees, ook daar wil ik graag wat heerlijke specialiteiten meebrengen om ergens rustig boven een vuurtje te garen en op te peuzelen. Ook hier bij voorkeur geen zwemmend voedsel. Hoewel, een prettig bereidt stukje zalm is niet te versmaden. En aangezien vis moet zwemmen moet er dan maar weer een extra pilsje bij worden genuttigd.

Waar en wanneer?
 
Zolang we niets beter te doen hebben (zoals knappe jongen dames lastig vallen bij een zwembad op de Cariben bijvoorbeeld)

heer Lokhorst: wat wil je nou? jongens of dames lastig vallen? Wees eens duidelijk! Het feit dat mijn bijdragen aan het Berg-epos recentelijk in aantallen zijn geslonken geeft aan dat ik in ieder geval het grootste deel van de tijd wat beters te doen heb dan hier te komen leuteren over al dan niet verkoolde grasmaaiers.
Ja, als de dames even "meidendingen" willen doen", zoals inkopen, tja dan heb ik wel even tijd om me ergens tegenaan te gaan bemoeien.

Zoals een BergBBQ bijvoorbeeld. Lijkt me een uitstekend initiatief. Locatie rond de Ger (mits de camping een beetje is opgeruimd en het dooie schaap enigszins ontdaan is van levende have) en drank zelluf meenemen, alsmede de te nuttigen spijzen. Voor dat soort evenementen heb ik wel een retourtje Schiphol over.
De vraag is alleen: wie nodigen we uit? Alle (ook de voormalige??) vaste Bergbewoners? Lijkt me een soort Poolse Landdag te gaan worden en bovendien zijn daar vast lieden onder die alsnog met behulp van enig explosief zich de Berg eigen willen maken. (Zie Bergepos aflevering 1)
En da mott'n we neit hebb'n, mien jong. Dus die groep valt al af.
Verder zijn er nog een paar figuren (en lieden) die enkele weken tot maanden op de Berg zijn gesignaleerd, maar om wat voor reden dan ook vertrokken zijn. De figuren kan ik nog accepteren, de lieden echter niet.
Een ballotage-commissie is dus een noodzaak. Vrijwilligers?

Vervolgens stel ik voor dat we volgens goed vaderlandsche traditie een werkgroep in het leven roepen, die vervolgens een stuurgroep benoemt die uiteindelijk een verkenningsparty aanstelt.
Die gaat doen waarvoor ze zijn aangesteld (verkennen dus) maakt van de verkenning een FIR (First Impression Report) en vervolgens, nadat iedereen daar z'n plasje overheen heeft gedaan, een FRR. (Final Recon Report) dat wordt aangeboden aan de stuurgroep die het epistel leesbaar moet maken voor de werkgroep.

Die gaan evalueren. De positieve punten worden juichend overgenomen door het management en de van de negatieve zaken geven we collectief Burp de schuld.

Ik voorspel (ja, ik ook) dat met deze werkwijze de BergBBQ rond 2028 een feit zal zijn.

Vragen?
 
Bladiebladiebla...

en de van de negatieve zaken geven we collectief Burp de schuld.

Lijkt me een goed plan, ik heb een brede rug maar wee je gebeente als je achter me wil gaan staan. Doe dat maar achter Brutus die heeft daar, al dan niet vrijwillig, ervaring mee.
 
Als jullie je dan nog even bezighouden met balloteren, sturen, verkennen en plassen, gooien wij hier in het Leutelpaleis nog even een paar worstjes/orca-lappen/yak-steaks op de spoiler/grill (doorhalen wat niet van toepassing is).

car-barbeque-BBQ-auto-01.jpg
 
Vervolgens stel ik voor dat we volgens goed vaderlandsche traditie een werkgroep in het leven roepen, die vervolgens een stuurgroep benoemt die uiteindelijk een verkenningsparty aanstelt.
Die gaat doen waarvoor ze zijn aangesteld (verkennen dus) maakt van de verkenning een FIR (First Impression Report) en vervolgens, nadat iedereen daar z'n plasje overheen heeft gedaan, een FRR. (Final Recon Report) dat wordt aangeboden aan de stuurgroep die het epistel leesbaar moet maken voor de werkgroep.

Die gaan evalueren. De positieve punten worden juichend overgenomen door het management en de van de negatieve zaken geven we collectief Burp de schuld.

Ik voorspel (ja, ik ook) dat met deze werkwijze de BergBBQ rond 2028 een feit zal zijn.

Vragen?

Ja ik heb een vraag: Gaat de werkgroep en de stuurgroep uit van een test BBQ?

Zo ja hebben we in het beste geval drie BBQ's en als we de evaluatie BBQ meenemen vier, lijkt me een uitstekend plan.... Wanneer beginnen we?

De gastenlijst kunnen we toch regelen bij tafel 4 geheel ondemocratisch en vooral niet openbaar? We zouden ook kunnen vragen om een motivatie brief voor deelname waarop we kunnen beoordelen, de daarin aangekondigde eet en drink producten die meegenomen zullen worden wegen aanzienlijk in onze beslissing. Neemt niet weg dat sommige wel met heel wat voor de dag moeten komen willen ze een kans maken. En degene waar we geen zin in hebben keuren we af op een vormfout... Lijkt me simpel. Daarnaast kunnen we ook een lijst opmaken van huis, uhhh tent, regels waarop we ter plekke na ontvangst van de meegebrachte etenswaren alsnog de toegang kunnen weigeren. Om die lijst samen te stellen lijkt me BBQ 5 een ideale gelegenheid.

Ik schat zo in dat een weekend eind mei begin juni net voor de zomer een ideaal moment zou kunnen zijn. En ziet er dan naar uit, dat er een Ger bijkomt hier die voor verhuur geschikt is, en tevens kan dienen als drank opslag. Ik zal binnenkort eens de agenda raadplegen wat zou kunnen. Hopelijk kan iedereen zich serieus scharen achter dit idee, dus niet achter mij!!! maar achter het idee!!!
 
Oh? Meneer de Beheerder is weer in een sikkeneurige bui? Sjongejonge....

Ben je een keertje vroeg op, lekker op de veranda van "Morgenstimmung" van Grieg genieten met een bakje lekkere espresso geurend op tafel in afwachting van de toastjes met gepocheerd ei
mama-ruisa.jpg


krijg je dit commentaar.

Nou, meneer de beheerder: op deze manier is het nog de vraag of u wel een uitnodiging krijgt voor de MbfBBBQ. Dat een kip/rund/varken/yak/*lifant/*rca (doorhalen wat niet van toepassing is) er niet vrolijk van wordt als er een BBQ in het vooruitzicht is waarbij hij/zij een stuk vlees moet leveren, dát kan ik me voorstellen.
Maar dat jij hier ook al je mondhoeken bij omlaag laat zakken valt me bitter tegen.
 
Oh? Meneer de Beheerder is weer in een sikkeneurige bui? Sjongejonge....
Ik noem dit niet sikkeneurig, maar realistisch. Jij kent het MBFB-volkje, ik ken het MBFB-volkje. Daarmee ligt het al niet in de verwachting, dat er positieve punten te melden zijn en als die er al zijn (ik schrijf 'als'), dan zullen deze niet om te juichen zijn.

Ben je een keertje vroeg op,
Zooow, voor 10.30 uur? Nounou, pluk de dag zou ik zo zeggen.

in afwachting van de toastjes met gepocheerd ei
Denk je aan je cholesterol gehalte? Niet, dat dit wat interesseert, maar bij een gelegenheid als deze klinkt het zo lekker meelevend als deze vraag wordt gesteld.

krijg je dit commentaar.
Tja, als je al niet tegen dit soort commentaar kan, ben je zelfs terwijl je al op vakantie bent nog aan vakantie toe.

Nou, meneer de beheerder: op deze manier is het nog de vraag of u wel een uitnodiging krijgt voor de MbfBBBQ.
Volgens jouw prognose zal ik dan eerst 80 jaar moeten zien te worden, er van uitgaande dat er geen postume uitnodigingen verstuurd zullen worden (in dat geval kom ik niet). Vervolgens is het de vraag of je op die leeftijd nog stukkies kip/rund/varken/yak/*lifant/*rca weg kan knauwen, waarbij ik er van uitga, dat gepureerde kip/rund/varken/yak/*lifant/*rca op de BBQ niet tot de mogelijkheden behoort omdat dit door de spijltjes drupt.

Maar dat jij hier ook al je mondhoeken bij omlaag laat zakken valt me bitter tegen.
Zoals ik al schreef, ik ben realistisch. Ik ben fanatiek BBQ-fan, laat ik dat voorop stellen. Het lijkt mij ook geweldig om een MBFB-BBQ te houden, laat dat duidelijk zijn. Van mij mag dat ook meerdere keren per jaar, vergis je daar niet in. Maarrrrr.......

MET DIT MBFB-VOLKJE?

Voordat er maar welke-groep-dan-ook wordt samengesteld of verkenners op pad worden gestuurd zou er natuurlijk eerst een haalbaarheids onderzoek verricht moeten worden, maar zelfs dat lijkt mij onhaalbaar met deze lieden. Er is natuurlijk al geen overeenstemming te verkrijgen of zo'n onderzoek wenselijk is of wie dat moet uitvoeren.
Uiteraard kan ik het als management gewoon laten uitvoeren, maar dan word ik weer beschuldigd van dictatoriaal gedrag.
Gesteld, dat zo'n onderzoek er toch zou komen, er zijn er altijd wel een aantal die het niet met de uitkomst eens zijn. En zo gaan we door.

En stel je voor (ik schrijf 'stel'), dat het allemaal doorgang zou kunnen vinden na 13 jaar gesteggel, dan krijg je o.a. de volgende praktische problemen:

- iedereen moet z'n eigen BBQ meenemen, anders wordt het ruzie wiens stukkie in het midden mag liggen, wiens stukkie rechts, enz.
- we moeten allemaal naast elkaar op een rijtje gaan staan, want ze zijn er als de dood voor als 't er iemand achter ze staat. Een cirkel zou ook nog tot de mogelijkheden behoren, maar....
- als drank zal er geheid op z'n minst één lolbroek thee meenemen. Waar moeten we zo'n figuur neerzetten?
- we zullen een windstille dag moeten uitzoeken of een intensief roulatie systeem. Met al die donkerbruine vermoedens, die een ieder over zo'n BBQ heeft, lijkt de reden daarvoor mij een vanzelfsprekendheid.
- wie gaat er na afloop opruimen? Uiteraard meldt zich daarvoor precies die ene vrijwilliger, die we dat beslist niet moeten toevertrouwen.

En zo kan ik nog een hele tijd doorgaan. Nee, ik zie nog eerder Geert flyers uitdelen voor D66, dan dat er ook maar iets van de grond komt van een dergelijk plan.

Begrijp je nu, dat mijn mondhoeken zó :( gaan staan bij de woorden:

De positieve punten worden juichend overgenomen door het management
 
Laatst bewerkt:
Stelletje droeftoeters...

Ik ga er vanuit dat de BBQ één grote ramp wordt, maar wel met drank! Ga er ook van uit dat er nog de nodige RC meuk wordt meegenomen met alle gevolgen van dien. Dat het afplassen letterlijk genomen wordt. Het mis gaat met het eerlijk verdelen van vlees en drank. Dat er inderdaad mensen al dan niet per ongeluk achter elkaar gaan staan. Een roze Fennek die niet goed geparkeerd staat. Het opruimen ondanks we dat middels de uitnodigingen kunnen ondervangen toch een puinhoop wordt. En dat we na afloop het hier nog maanden over gaan hebben.

Dus ik zie geen enkele reden waarom het niet zou kunnen, dit is precies waar we van hopen dat het daar op uitkomt. Ik concentreer me op A de drank en B de BBQ zelf. Wat de rest doet zal me een worst wezen (die direct op het vuur gaat). Dat iedereen vreselijke beren op de weg ziet, is alleen maar meer vlees naast de yaks op de BBQ. Hoe meer olie op het vuur des te beter. Ik verwacht ook iedereen met een pest humeur, hoe erger hoe beter.

Er zijn slechts een paar regeltjes...
- afplassen, met de wind mee
- andere bewoners van de camping niet te lang lastigvallen
- de kat van de overbuurvrouw hoort niet bij de voorraad vlees
- thee drinken doe je bij de camping eigenaren, die hebben een thee tuin, blijf daar dan ook!
- geen RC fratsen in een straal van 5 meter rond de BBQ

Jan als je wordt uitgenodigd kun je dan een selectie van de afgewezen aanstaande schoondochters meenemen? Dit natuurlijk ivm de logistieke zaken als afwas.....bediening... toiletgebouw.....etc...etc....

Ondanks de enorme selectie procedure en de extreem kleine kans dat men mag komen....
[mod] voorstel: 1e MBFBBBQ zaterdag 30 mei 2015 Eck en Wiel[/mod]

(De afkorting is alleen uit te spreken als je kan stotteren)
 
Volgens jouw prognose zal ik dan eerst 80 jaar moeten zien te worden, er van uitgaande dat er geen postume uitnodigingen verstuurd zullen worden (in dat geval kom ik niet).
Het zou toch wel een domper zijn zonder jouw aanwezigheid.
Ik bedoel; wie anders van het "management" moeten we dan op de korrel nemen?
Roel zeker?
Die heeft wat dat betreft natuurlijk wel weer "van zijn werk, zijn hobby gemaakt".
 
Ondanks de enorme selectie procedure en de extreem kleine kans dat men mag komen....
[mod] voorstel: 1e MBFBBBQ zaterdag 30 mei 2015 Eck en Wiel[/mod]

(De afkorting is alleen uit te spreken als je kan stotteren)

Mocht ik mogen komen:
Dan wil ik van de gelegenheid graag gebruik maken ...
Dan zal ik zeker met de wind mee plassen.
Dan heb ik toch liever dat overige lieden, indien in mijn richting, tegen de de wind in plassen.
Dan zal ik zeker de kat van de buurvrouw met rust laten. Evenals; Yakkes, *rca's (en andere visachtigen).
Verder beloof ik plechtig; het krat Jupiler niet aan te raken.
De overige campinggasten zullen niet weten dat ik het was die overlast veroorzaakte.
 
Het zou toch wel een domper zijn zonder jouw aanwezigheid.
Ik bedoel; wie anders van het "management" moeten we dan op de korrel nemen?
Roel zeker?
Die heeft wat dat betreft natuurlijk wel weer "van zijn werk, zijn hobby gemaakt".

Roel is niet zinvol om op de korrel te nemen, heeft ergens een knopje om emoties uit te schakelen, in dat geval is Jan beter.

Bovendien heb ik nu de datum bekend gemaakt, 2028 is volgens de ambtenaren natuurlijk haastwerk, op de Berg kan dit vele malen sneller.

Je gaat er wel vanuit dat je er bent om iemand op de korrel te nemen, juich niet te vroeg, de selectie is nog niet begonnen.

Edit, zie net je nederige opstelling, dat siert. Over dat afplassen en richting zal ik wel wat instructies maken, jouw verhaal klopt niet helemaal. Je gaat er van uit dat als iemand jouw richting op afplast dat gelijk is aan de windrichting, dat hoeft niet zo te zijn. Mocht je per ongeluk achter Roel gaan staan, dan is de windrichting ineens heel anders.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top