Joost K.
Forum veteraan
Tommeke zei:En waar kan je al die stukken van 3racing bestellen?
Liefst ned. of belgie
grtz
RCmart is Hong Kong...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Tommeke zei:En waar kan je al die stukken van 3racing bestellen?
Liefst ned. of belgie
grtz
Furious Jay zei:Tommeke zei:En waar kan je al die stukken van 3racing bestellen?
Liefst ned. of belgie
grtz
RCmart is Hong Kong...
Volgens mij kan je het met je diff instellen, heb ik ergens gelezen.
Ik krijg binnenkort ook een Tamiya TA05! heb hem 2de hands gekocht op marktplaats. Komt over 2 weken, omdat ik morgen op vakantie ga. Hij is nog helemaal standard.
Ik ga er de volgende hopups op aanbregen:
-TRF Dempers
-Carbon voor en achter shocktower
-Spool/One way
-Aramid low friction snaren
-Universal shafts
Is het mogelijk om Alu steering van de TA04 over te zetten naar de TA05?
Ben benieuwd hoe die rijd in vergelijking met mijn Hotbodies Cyclone S
hoe wil je hem anders in elkaar zetten?
Ik ga morgen wel even kijken, maar opzich mag je het ook wel uitleggen als je het toch weet
heej vin bedankt!
Ja die motorsink van tamiya is mooi inderdaad, lekker blingmaar wel prijzig, is 2x zo duur als die van 3racing. Ik moet dus een overweging maken, maar hij stond op mijn lijstje. Ik ben ook nog bezig met het uprgraden van mijn Hotbodies Cyclone S, dus 2 tegelijk, 2 keer zo prijzig!
Bij de diff's zitten aan de zijkanten 2 schijven, waar ook de lagers in zitten, die je in verschillende standen in elkaar kan zetten, verschillende gaatjes. Standaard staat het puntje in het middelste gaatje en dat is de standaard snaarspanning. Zet je het naar voren of naar achter, dan zet je hem strakker of zachter. Je moet maar even in het boekje kijken bij welk diff naar voren strakker is of naar achter.