Ik heb
Phoenix Sim omdat ze voor Phoenix een Easy Star bij de modellen hadden en de
prijs erg leuk is. Misschien niet zo goed als AeroFly Pro of RealFlight, maar voldoende om leuk te simmen voor een leuke kostprijs. De USB-module die erbij zat was een kwestie van inprikken, zender aansluiten (de DX6/DX6i hebben een 3,5mm stekertje net als de Graupner MX12), even calibreren en vliegen maar.
Als je die sim koopt krijg je er een extra gratis verloopkabeltje bij. Dus controleer even welk verloopje je nodig hebt. Ik denk een E-Sky kabeltje met zo'n 6-polige mini-DIN steker (S-VHS aansluiting zoals ook op de meeste camcorders zit).
Vliegen met de sim benadert de werkelijkheid best aardig maar er zijn toch wel wat factoren die echt vliegen toch iets moeilijker maken. Vooral het idee dat je na een crash niet weer na 5 seconden kan vliegen is wel een beperking.

:lol: Er staat in ieder geval nu minder wind dan gisteren dus als het zo blijft wordt er zeker vanavond op HoogTij gevlogen met de EZ (niet met de Baja).