Sleurhutje
Forum veteraan
Ging kobus nou een strookje asfalt regelen? 8O :lol: Hoeven de vliegers niet uit te wijken naar Heemskerk. :lol:Eens, vanavond slaan we over. Maar bij de eerste gelegenheid gaan we de baan even aanpakken.

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ging kobus nou een strookje asfalt regelen? 8O :lol: Hoeven de vliegers niet uit te wijken naar Heemskerk. :lol:Eens, vanavond slaan we over. Maar bij de eerste gelegenheid gaan we de baan even aanpakken.
dat krijg je na je 3e flesje hertog januppydogeyes:, hoelang moet ik nu wachten voordat ik weer mag rijden
:lol:
Vanavond maar niet komen.
Eens, vanavond slaan we over. Maar bij de eerste gelegenheid gaan we de baan even aanpakken.
Ik zal van de week eens rondvragenLaten we hopen dat Kobus of iemand dat spul kan regelen.
Ik had het rond met de regio directeur van zaanstad e/o. dat wij zo af en toe een shoveltje konden krijgen (voor DTS) maar dit had ook op hoogtij gekundeen shovel zou dan wel welkom wezen![]()
Geloof mij , als ik het kon regelen , deed ik het directGing kobus nou een strookje asfalt regelen? 8O :lol: Hoeven de vliegers niet uit te wijken naar Heemskerk. :lol:![]()
Ik ook , ben net terug van een dagje camping , er daar word je redelijk rozig vanik stem voor woensdag ,om maar wat te zeggen ....
Eens, vanavond slaan we over. Maar bij de eerste gelegenheid gaan we de baan even aanpakken.
ik stem voor woensdag ,om maar wat te zeggen ....
Ik zal van de week eens rondvragen
Ik had het rond met de regio directeur van zaanstad e/o. dat wij zo af en toe een shoveltje konden krijgen (voor DTS) maar dit had ook op hoogtij gekundMaarrr, de shovel is verkocht en er schijnt geen nieuwe voor terug te komen
Geloof mij , als ik het kon regelen , deed ik het direct
Ik ook , ben net terug van een dagje camping , er daar word je redelijk rozig vanen ik moet ook nog benzine tanken en de baja moet ook nog op de lader en de kill switch moet ook nog gesoldeerd worden en geinstalleerd :lol: Ps. ik heb ook nog een heel nieuw pak met paaltjes
ook al een tijdje geleden geregeld , dit heeft eerst een paar maanden in de Combo mee gereden en ligt nu alweer een tijdje in de schuur :lol:
Laatst heb ik een baja band kapot gereden op een paaltje ......
Is het niet verstandig die dingen wat hoger uit het zand te laten steken dan ?
Betreft aanpakken, prima plan !
Heb hier een kruiwagen staan ....?
Daarom zouden we die vacuumslang erover heen prikken. Ligt het meteen verankerd.
Laatst heb ik een baja band kapot gereden op een paaltje ......
Is het niet verstandig die dingen wat hoger uit het zand te laten steken dan ?
Betreft aanpakken, prima plan !
Heb hier een kruiwagen staan ....?
Puik plan
Hee vraagje, waar ben jij aanstaande vrijdag?
Ik heb een inrijdsessie op de Mach met mijn hyper gpx4, en neem ook de bigscale mee ?
Geldt ook voor andere (bigscale) onroaders natuurlijk
Van Snoeksel weet ik dat hij er vrijdag niet bij kan zijn, maar wie weet zijn er nog meerderen ?
@ Junkie, ik heb geen haard , maar er is altijd wel iemand die ze kan gebruiken (tuinman , om uit te zetten) (schilder , om verf te roeren) :lol:
Ik heb een vraag , wat voor soldeerbout heb ik nodig om de draadjes aan het kill switch printje te solderen ?? want ik heb een oude servo gevonden in mijn kofferen draadjes voor het stopknopje heb ik ook wel , maar nou keek ik nog eens goed naar het printje , en dat ziet er wel erg klein uit , waar je moet solderen
![]()
uppydogeyes: :lol:
Zie onderstaand verhaal...Bij nader inzien blijf ik ook maar thuis, ik moet nog een aantal lipo's laden voor dinsdag![]()
De planning voor de komende maanden (bijna tot de zomervakantie 2009) wordt:idem , regent nu in 075 , en zit weer a/d koffie
laten we v/d week maar weer afspreken , behalve dinsdag , dan kunnen een aantal vliegeniers niet ,en hoe meer zielen hoe meer vreugde
ik stem voor woensdag ,om maar wat te zeggen ....
vanavond heb ik niets te knutselen ,alles staat in de startblokken :???:![]()
Neem een soldeerboutje van een watt. of 18 max.25 anders wordt de boel wel heel erg hot :schrik: