Niet echt... binnen bepaalde nauwe grenzen verandert er nauwelijks iets qua loopgedrag. Er zit als het ware een "vlak stukje in de curve".Zou de motor bij stationair en vliegtuig in normaal dan iets rijker moeten lopen. Zou de motor dan niet iets trager moeten lopen (te rijk bij L-naald) na een tijdje op stationair?
Van zodra je aan de "arme" kant komt van dat vlakke stukje, is de motor ERG gevoelig voor afslaan, aan de "rijke" kant van dat vlakke stukje loopt hij prima.
Neuh, dat klopt wel vrij aardig... Er verzamelt zich inderdaad vloeistof in het carter. Je moet niet denken aan "hele plassen" maar wel meer dan goed is voor een motor.bij methanol zit er gewoon een hele grote flow in die motor, als die stationair te rijk staat, loopt "gewoon" het carter vol
geef je dan volgas, gooit ie alles opeens omhoog, verslikt hij zich
Dit is een beetje mijn beeldvorming, technisch zal er vast nog meer aan de hand zijn![]()