Bouwverslag schneider Piper pawnee

Ik heb hier een afbeelding en een kleine eenvoudige tekening voor me liggen van een pa-25 waarbij het stabilo op de zelfde afstand zit als die van mij?
De verhouding van romp lengte ten opzichte van de vleugel is al klein, om deze verhouding nog groter te maken lijkt mij onverstandig!
De afmetingen van deze tekening komen aardig overeen met het model.

01_Piper-Pa-25_Zeichnung_MFI-Fischer041[1]_jpg.jpg
 
Erg fraai allemaal!
Heb je ook nog plannen voor een echte sproei-installatie?
 
Nee dit is niet gemakkelijk om dat hij elektrisch wordt, je hebt een warmte bron nodig voor rook(sproei effect) waardoor het gewicht nog meer toe neemt, deze is al aan de hoge kant, schatting 11 kg!
 
Ik gebruik de zelfde tekening. Voor het bouwen van mijn piper

En nog een hoop foto's

Als je het scharnier punt het stabilo. van het boven aan zicht door tekt naar het zij aan zicht. zit hij redelijk ver naar voren toe. Iig meer dan het bij jou lijkt. Maar kan me ook vergissen

Gr. Erik




HD
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Hallo ERik.

Ik heb gewoon de maten van de kit aangehouden,maar je hebt gelijk er zit verschil in plus mines (12 mm) doch dit is niet de enige afwijking wat schaal betreft.
Ik ben benieuwd naar het geschatte gewicht van jou piper en welke motor ga je plaatsen.

gr EJJK.
 
schating van gewicht heb ik nog niet.
ik ben op het moment bezig hem digitaal volledig te tekenen word dus wel een frees pakket
alleen dan zelf getekend. het model is er nu nu bezig met indeling.
twijfel nog tussen electro of brandstof. wil er ook mee slepen dus denk dat het brandstof gaat worden 150 cc.

gr erik
 
.
Mooi dash, wordt een mooie kist!
Ben heel erg benieuwd naar het filmpje van de bewegende piloot:

DSC05647_JPG.jpg


Groeten, Ramses
 
stuts

Beste,

Waar hebt u de druppelvormige alu buizen gevonden voor uw stuts? Of waren deze in de kit aanwezig?Ik ben geïnteresseerd omdat ik zelf aan een piper PA-18 bezig ben waarvan de stus weg zijn.

Grjs Lowie
 
Hallo Lowie.

Buizen voor de struts heb ik op een beurs gekocht, maar Modellbau Lindinger levert ook twee maten druppelvormig alu buis.
Ik heb de maat 9 x 18 gebruikt.

gr EJJK.
 
Ik heb hem alleen elektronisch, de afmetingen zijn 700 x 973 en 182 kb.
Misschien kun hem printen van uit mijn fotoalbum op de website van de club.
Dit is AVIO-EELDE.nl, vervolgens ga je naar Fotoalbums (piper pawnee laatste foto)en afdrukken.
Of het werkt weet ik niet, ik heb geen printer.
 
Nee dit is niet gemakkelijk om dat hij elektrisch wordt, je hebt een warmte bron nodig voor rook(sproei effect) waardoor het gewicht nog meer toe neemt, deze is al aan de hoge kant, schatting 11 kg!

Ik weet dat Han ook bezig is (geweest) met een rookinstallatie in zijn elektro beech. Op de eerste pagina van mijn draadje "Cropduster" staan een paar filmpjes van verschillende systemen.
 
Vleugels verder afgewerkt, driehoek aangebracht en pas gemaakt op de romp wat niet eenvoudig was door de grote V stelling maar het is toch gelukt.De wortel rib staat namelijk haaks op de hoofdligger waardoor de ruimte tussen de romp moet op vullen met balsa en blokje triplex.

DSC05695_JPG.jpg


DSC05696_JPG.jpg


DSC05697_JPG.jpg


DSC05701_JPG.jpg
 
Ik vermoed dat je gedubbelklikt hebt op de ID van de YouTube link. Soms staat daar een - in en dan heb je niet de hele ID geselecteerd.
 
.
Heel erg gaaf!! :thumbsup: Prachtig gemaakt!

Groeten, Ramses

ps. ik heb het filmpje ook aan de tutorial toegevoegd
 
Super knap gemaakt.

Hoe ga je hem in het vliegtuig aansturen?
Doe je dat gelijk met de roeren?
Anders heb je bijna een aparte zender met bestuurder nodig.
 
Er komt Elektronica waarop je een vlieg modus kan kiezen. Deze draait de programma's voor de piloot. Stick input van rudder wordt ook gebruikt.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top