Dus jij verwacht alleen geluiden van kauwen op vlees of ijzer, het gekluif op botten (al dan niet in T-vorm), aangevuld met een regelmatig gloegloegloe geluid?
Nou, vergeet het! De MBFB-Bewoner, die langer dan een minuut z'n waffel weet te houden moet nog worden uitgevonden.
Tja, en dat M.Puller vindt, dat het spijkers op laag water zoeken is, dat er positieve opmerkingen gemaakt zullen worden, betekent alleen dat-ie zich al te veel heeft ingeleefd in de situatie. Uiteraard is het onwaarschijnlijk, dat dit gedurende de BBQ zal plaatsvinden, maar de eerste 10 minuten kunnen we best wel - ter ere van de gastheer - net doen alsof. Daarna kunnen we alle schone schijn laten varen.
Ik bemerk nu trouwens, dat ik me ook al geestelijk aan het voorbereiden ben op de MBFBMCPBBQ. Het is echter nog een groot raadsel wie er een uitnodiging gaat krijgen en tevens wie het aandurft om deze te accepteren.