Depron mini 2D F16, FUN!!!

netjes!

zal vast een leuk geluidje geven met die micro edf ;-)

Ja klinkt echt heel leuk. Niet te schel maar ook (helaas) niet als een turbine :)


@jasperdig, het is papier zoals beschreven. Depron is ook zo te vormen. Liefst 1 tot 2 mm en wat opwarmen. Door het langs een tafelrand te duwen in een ronde beweging kun je het meer vorm geven.
 
Ik heb er op aandringen van mijn petekind ook maar eentje gesneden...


HPIM4394.JPG


HPIM4396.JPG
 
 
Laatst bewerkt:
Het is inderdaad een 5x5 propje geworden , bij een modelbouwzaak in Maastricht gehaald ( zat in verpakking van Pichler en kost 3,75 euro.)
>>> Bij Pichler 2,95 euro http://www.pichler.de/shop/catalog/product_info.php?products_id=1375
Is 100 % een HK propje wat daar omgerekend 0,3 euro kost ( zonder verzending natuurlijk )

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__7934___TGS_Sport_5x5E_Precision_propeller.html

Wanneer je zelf slechts zo één propje bij HK besteld , ben je met verzendingskosten nog steeds goedkoper uit dan die van Pichler

is toch eens leuk om weten...
 
Laatst bewerkt:
Deze F-16 krijgt de Belgische kleuren...
Ik maak hierna nog ééntje die de leeuw erop krijgt

Half gespoten , even decals opgelegd .Deze decals heb ik uitgeprint op papier en worden als alles droog is er met Pritt-lijm opgelijmd

HPIM4405.JPG
 
Maakt het iets uit of de accu vanboven of vanonder zit of heeft dit te maken met de plaats waar de accu moet komen om het zwaartepunt correct te krijgen ( langs onder ben je beperkt ivm de luchtinlaat ... )
Als hij vanonder zit is wel een mooier zicht ....
 
Laatst bewerkt:
Nou, lekker dan...

Zit je nietsvermoedend een beetje te zappen door de verschillende draadjes, kom je dit tegen :schrik:. Weer zo'n geweldig verslavend idee van Gerald de F-16 junk ;). Na het hele draadje gelezen te hebben moet ik er natuurlijk ook eentje maken, kan niet anders. Enneeh, bedankt hoor.. nou, dan maar op naar de vloerenboer, kijken of ik wat Depron kan scoren.

Je hebt wel wat op je geweten, Gerald, al die addicts hier :yes:. Maarreh, hoe zit dat nou met die F-16 meet waar al jaren over gesproken wordt ? Zou er via het museum op Soesterberg niks te regelen zijn (lekker centraal in NL) ? In de jet-scene toch wel enkele contacten bij de KLu ?

Nou, genoeg plannen voor het komende jaar. Nu eerst snel wat Depron halen en beginnen.

Gr. Raymond
 
Depron ???

Nou, dat valt knap tegen :nooo:. Bij diverse bouwmarkten en vloerenboeren geweest en het enige dat ik kon vinden was vloerisolatie in 3mm (blauw xps)en 5mm (donkergrijs) :confused:. Dit laatste is wellicht bruikbaar, ook al eens voorbij zien komen in dit draadje. Toch wil ik nog even verder zoeken naar de "right stuff". Iemand suggesties? Omgeving Dordrecht (wonen) cq. Schiedam (werken). En waarmee kan ik dit het beste lijmen, behalve epoxy.

Ik hoor het graag.

Greetz, Raymond
 
Bijna klaar ....

Ben mijn F-16 tje aan het spuiten/verven...
Cockpit moet nog een extra laagje hebben :)

HPIM4407.JPG


HPIM4409.JPG


HPIM4410.JPG


De decals heb ik gewoon uitgeprint op papier wat iets steviger is dan normaal printerpapier, hierna uitsnijden en lijmen met Pritt.
 
Laatst bewerkt:
Zo dan !! eindelijk klaar ...

Mijn F-16 is ook klaar geraakt.
Het vlieggewicht met volle:rolleyes: accu 3S1P 800/20C bedraagt 205 gram

Morgen voormiddag eens testen .
 
Laatst bewerkt:
Hij heeft gevlogen , maar bij de landing brak de neus... Deze was door de plaatsing van de lipo ( voor de cockpit ) zodanig zwak geworden dat hij het begeven heeft .
Ik heb hem gelijk aangepast . Nieuwe neus erop gezet, de rudder servo verwijderd ( is toch niet nodig ) de motor naar voor geplaatst , de prop stond een 3 cm. achter de hoogteroeren>>> gisteren avond vergeten een foto te maken van deze situatie ... Door deze verandering zal het zwaartepunt beter uitkomen en ik de lipo kunnen zetten op een plaats waar meer " vlees " ( depron ) is


Een foto van de nieuwe motorsituatie :


HPIM4411.JPG




Als je op de vorige foto's kijkt zie je het verschil...
De lipo zal waarschijnlijk nu achter de luchtinlaat komen, daar is de romp sterk. Ik moest ook de accudraden verlengen, dat zal nu ook niet meer nodig zijn ...
 
Laatst bewerkt:
2 tips:
- die decals liggen er binnen de kortste keren af. Ik had hetzelfde met m'n decals die ik op transparante zelfklevende folie had geprint.
- de roerhevels op je elevons zet je best loodrecht tov de scharnierlijn (en niet in het verlengde van de pushrods zoals je dat nu gedaan hebt), op die manier vermijd je differentieel (verschil in uitslag tussen het opgaande en neergaande stuurvlak)
 
Back
Top