Duikvaardag Lelystad | Seabottom Subsail

Status
Niet open voor verdere reacties.
@Halmar,

Leuke foto, zo te zien heb jij dan geen last van dat anti-torpedonet van Roel :D

---------------------------------------------------------------------------
logoseabottom.gif


:D U P D A T E :D

Hallo onderwatervrienden.

We zijn er bijna, daarom hier nog even een bericht. (Misschien dat ik wat dingen herhaal, het is maar voor de volledigheid)

:arrow: De weersverwachtingen voor zondag zien er nu zo uit:
zonneschijn (%) 40
neerslagkans (%) 30 (later in de middag)
neerslag (mm) 1
min. temp. (°C) 9
middag. temp. (°C) 18
windrichting ZW
windkracht 3
Ziet er best goed uit, toch? Die ene milimeter kunnen we wel hebben!!

:arrow: Vanaf 10:00 is iedereen van harte welkom, ben je eerder ook, maar dan zijn we waarschijnlijk nog wat aan het bouwen. Rond 11:00 gaan we dan na een lekker bakkie koffie starten. Een routebeschrijving vindt je op pagina 9 van dit draadje.

:arrow: Meld je bij aankomst even bij de 'koek en zopie'-stand (witte bus), dan krijg je daar een badge zodat je als deelnemer herkent kunt worden.

:arrow: Een gedeelte van het terrein zal met linten en paaltjes afgezet worden. Publiek en/of genodigden mogen op uitnodiging van jullie of ons naar binnen om de modellen wat beter te bekijken.

:arrow: We gaan werken met een frequentiebord zodat iedereen zelf kan bepalen of er gevaren kan worden. Mijn idee is om als je de knijper meeneemt er je badge voor in de plaats te hangen. Mocht het nodig zijn weten we dan wie de frequentie in gebruik heeft. Daarnaast is er een scanner (Dank Raf!!) waarmee we de frequenties in de gaten kunnen houden.

:arrow: Dranken en versnaperingen zijn bij de 'koek en zopie'-stand te verkrijgen. Tussen 12:30 en 14:00 is er soep gepland. Voor verdere warme zaken of broodjes kun je eventueel terecht in een snackbar op zo'n 500 meter van het vaarwater.

:arrow: Er is een stroomaansluiting bij de tafels met modellen. Wellicht is het handig om een verlengsnoertje/verdeeldoosje mee te nemen als je tussentijds je accu's wilt laden, daar hebben we er niet al te veel van.

:arrow: En mocht je tafels mee kunnen/willen nemen graag! Gezien het grote aantal boten hebben we dan genoeg ruimte.

Nou, dat was het zo'n beetje. Ik verheug me erg op Zondag, het zal een erg interessant dagje worden! Nou maar hopen dat ik de boel goed gedelegeerd heb, dan kom ik zelf ook nog wat aan varen toe .... :wink:

Tot Zondag allemaal!
 
Lex Verkuijl zei:
zo te zien heb jij dan geen last van dat anti-torpedonet van Roel
misschien, hij komt net niet helemaal uit het water :roll:

Lex Verkuijl zei:
We gaan werken met een frequentiebord zodat iedereen zelf kan bepalen of er gevaren kan worden. Mijn idee is om als je de knijper meeneemt er je badge voor in de plaats te hangen. Mocht het nodig zijn weten we dan wie de frequentie in gebruik heeft.
lijkt mij een heel goed idee, als er dan ook nog pasfoto's bij komen word het haast te makkelijk :wink:

ik heb er zin in :D :banana:

Groeten Halmar
 
hallo


nog druk bezig alles tiptop in orde te krijgen
ik hoop dat het water bij jullie niet dikker is dan hier
anders drijven de boten als kurken op het water
marc en ik nemen onze tafels mee dus geen probleem wat dat betreft
als we het zo kunnen houden zoals vandaag dan valt het nog allemaal mee denk ik

ga nog verder doen met laden en bouwen

groeten raf
 
hallo



nog eventjes rap een camera inelkaar geflanst

afb21208.jpg



het is da ding in de belgische kleuren
voor deiegenen die het niet zouden weten at er bedoelt wordt

afb21209.jpg


het kan met elastieken op verschillende manieren op of aan een boot worden bevestigd.
de opnames die er mee gedaan worden kunnen direct op een laptop gezien worden en op cd opgeslagen
spijtig door het gebrek aan tijd is hij maar in zwartwit
maar dan krijg je van die mooie antieke opnamen
en zwart wit is onder water beter want die camera's zijn gevoeliger dan de kleuren type's
je kan 25 ver varen en dan is de kabel op maar voor het bekijken van het achter schip hoe je boot onder gaat dat is om nooit meer te vergeten


groeten raf
 
:lol: ".... voor het bekijken van het achter schip hoe je boot onder gaat dat is om nooit meer te vergeten..."
Ik heb dat een keer mogen zien Raf. Zonder camera weliswaar, maar het was inderdaad een moment om nooit te vergeten! Daarna een week lang m'n boot drooggemaakt, electronica nagekeken enzovoorts...
De boot in kwestie was de 'Kormoran'... :oops:
 
Hoi Raf,

Ik heb een soortgelijke opzet, maar dan met de zender in een boei. Van mij is in kleur, kunnen we het mooi vergelijken. Ik neem ook een TV en een videorecorder mee, leuk voor het publiek en het nageslacht!

Tot morgen!
 
hallo



ja tof kleur en zwart wit
als je die beelden dan gaat mixen om er een filmpje van te maken dat moet pas mooi zijn
als er ook nog oorlogs schepen of een prooi in het vizier kan gekregen worden dan wordt het pas helemaal mooi
ik pak een plasmascherm mee
ik moet naar gewicht en plaats kijken
de auto gaat vol gepakt zitten als een ei
maar vooral met boten
juist een heel blad vlaggetjes gemaakt van de keizerlijke marine
die vlaggen mag je nog wel op je boot hebben
nog 1 dag te gaan spanning vergeet ik niets
ik kan niet zomaar ff terug rijden om iets te gaan halen


groeten tot morgen raf
 
raf zei:
hallo

ik moet naar gewicht en plaats kijken
de auto gaat vol gepakt zitten als een ei
maar vooral met boten

groeten tot morgen raf

Als ik het zo lees moet je binnenkort uitkijken naar een kleine truck ??? :wink: Of cammignon noemen jullie dat?
 
hallo lex

ik zal straks als de auto vol zit een foto maken

je moet wel denken dat marc zijn modellen er dan nog bij moeten

groeten raf

ps ik probeer nog een paar vlagjes van de subbottem sail te maken
 
Last minute aanmelding!

Ik heb zojuist de SWATH in aanbouw achter in de auto gezet, de broodjes zijn gesmeerd, de route beschrijving gekopieerd.

Wij komen ook!

Kan de dame in aanbouw eindelijk besluiten wat ze nu wil worden: een duikboot of een bovenwaterschip.

Tot morgen!

Wim
 
:newbie: :zon: :zon: :zon: :zon:
Zolas het nu uitziet hebben we vandaag mooi weer.
Hier in het Noorden is het zonnig met een blauwe hemel.
:zon: :zon: :zon: :zon: :zon:
Tot straks

Hein
 
allemaal een leuke dag toegewenst en een behouden vaart.
het weer ziet er fantastisch uit dus daar zal het denk ik niet aan liggen.
hopelijk houden julie binnenkort weer zo n dag zodat ik er ook bij kan zijn :lol:
VEEL PLEZIER
groeten Gert jan
 
:zon: :zon: :zon: :zon: :zon:
Lex het was een prachtige dag.
Goed georganiseerd.
Met een natje en droogje, mooi water.
Mooie boten waren erbij.
Veel contacten weer vernieuwd.
Kortom een mooie dag.
Bedankt ook namens vrouw en dochter en tot volgend jaar??
Ook de vereniging Isis uit Lelystad bedankt.
:zon: :zon: :zon: :zon: :zon:
Hein en familie


ps dit is tevens de laatste maal dat ik nog via het forum reageer.
succes verder.
 
Hoi Gertjan,

je hebt helaas een prachtige dag gemist. Kastelen-weer, goede opkomst met behoorlijk wat publiek, prachtig vaarwater en een UITSTEKENDE organisatie. :worship: voor Lex en de mannen en vrouwen van Isis.
Gerucht is dat het volgend jaar weer gaat gebeuren!!! En voor die tijd b.v. 7/8 oktober in Houthalen, Belgie (daar weet Raf meer van). En nog meer? Ik heb een nieuw draadje geopend wat misschien de aanzet daartoe is...

Jos

Voor de rest zullen de foto's wel gaan verschijnen...
 
Lex een medaille... En een hele unieke nog wel:
De medaille van de 'Golden Schnorkel with Crossed Torpedoes'
Hier de uitreiking van dit kleinood:

normal_lex%20forumfoto.JPG


compleet met oorkonde!
Van harte verdiend Lex!
 
hallo


eindelijk thuis

mooie locatie en een perfecte organisatie
voor herhaling vatbaar
dan hoop ik wel dat ik de batterijen niet vergeet
stom stom stom maar wel eventjes te ver om ze te gaan halen

dus volgend jaar een orka die wel werkt

groeten raf
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top