Hallo allemaal,
Ik heb dit draadje eens grondig gelezen en ik las iets dat je na het binden de bind plug moest wegnemen.
Ik laat deze gewoon zitten en heb nog nooit problemen gehad.
@ MrBean
Hoi allemaal,
bij Kerstmis kocht ik een DX6i voor onze zoon.
Alles werkte in principe goed, tot vandaag. Vandaag dook zijn toestel recht naar beneden en ik had geen reactie op de hoogte, wel op alle andere zaken (gas,...). Om één of andere reden besloot het hoogteroer opnieuw te reageren op 1m boven de grond, waardoor ik het toestel nog net kon redden.
Na controle bleek er niks mis te zijn : alles was goed geladen, alles werkte perfect, ... Dus geen echte reden.
Maar goed, dat is één.
Vorige week wou ik de uitslag van de hoogte instellen op het veld en nadat ik dat succesvol had gedaan, bleek dat de ontvanger niet meer wou binden. Ik heb dan met de bind plug geprobeerd en ook dat lukte me niet. Na 5 keer opnieuw proberen, besloot ik zelf even met een andere zender te gaan vliegen.
Na die 10 minuten werkte de eerste keer binden wel zonder problemen. Ik zette alles na het binden uit, tankte het toestel en schakelde alles terug in. Het toestel wou weer niet binden. :sad:
Het toestel afgezet en opnieuw 10 minuten gewacht. Daarna werkte alles weer perfect, ook na 5 vluchten.
Vandaag, na het gebeurde, wou ik aan iemand tonen dat alles wel degelijk perfect werkte. Ik zette het toestel aan, alles werkte. Ik zette toestel en zender uit en max. 30 seconden erna terug aan. Toen werkte weer niks meer. Nog een 10-tal keer alles aan en uitgezet, maar wou niet werken.
10 minuten wachten brengt uiteindelijk altijd de oplossing. Ik heb dus het gevoel dat er ergens een "time-out" inzit of toch een ander probleem.
Heb net dus maar contact opgenomen met de winkel waar ik hem kocht om hem binnen te mogen brengen !
Hebben er nog mensen dit euvel gezien ?
Groetjes,
Davy .
Nu ik heb een tijdje geleden dit zelfde probleem gehad bij mijn ontvanger, ik heb hem nu al een keer of 7 gebind gewoon in het huis zonder problemen maar hij is nog niet de lucht ingegaan.
Mag ik het wel proberen om hem in de lucht te laten gaan of ga ik dan problemen krijgen ?
Hij heeft al 3 vluchten gedaan en altijd zonder problemen.
Nadat dit probleem er was is het vliegtuig nog niet omhoog gegaan.
LIPO
Ik ben ook aan het denken om een 2s lipo in de zender te zetten omdat die AA batterijen heeeel duur zijn.
En ik ga regelmatig vliegen. Heeft iemand deze mod al eens uitgeprobeerd ?
Gr,
Lindert