nieuw jasje
he freakz
het is al weer enige tijd geleden maar er is weer zat gedaan zeg maar.
ik heb m'n logo 400 in een nieuw jasje gestoken en ondertussen mijn plettenberg opgestuurd, waar nogal het 1 en ander mis mee was zeg,
ten eerste waren blijkbaar m'n boutjes te lang waarmee ik m'n motor vastzette,daardoor was de binnenkant beschadigd,en maakte ook een strange geluid zeg maar (nu weet ik het):n00b:
m'n lagers waren kaduuk en m'n aansluitingen aan m'n motor waren slecht
dit hebben ze allemaal vervangen en gesmeerd en ik heb weer een orbitje 20-10 als nieuw(voor weinig mag ik zeggen).
ben ook nog flink aan de haal geweest met figuren oefenen,(sim) maar jongens jongen wat valt dat allemaal tegen zeg pffffff
ik val elke x na het figuur(wat er van geen meter op lijkt overigens) weer helemaal terug en ben dan van plan om flink te raggen met m'n heli om frustraties te uiten(ben nogal een wilde vlieger zeg maar) zolang dat het op de sim gebeurd vindt ik het niet erg maar in het echie weet ik het zo nog net niet.
afijn, mijn heli heeft aan wat veranderingen moeten gaan geloven,
zo heeft de oude main gear 0.7 mod plaatst moeten maken voor 0.5 mod
andere main blades ff geen edge maar gewone 3d pro blades
alles ff proberen he!
mijn v-bar blijft op de tail gemoteerd,kheb er geen problemen mee dus
anti static wire gemonteerd
een nieuwe canopy de gele zeg maar waardoor de letters op de tail:logo 400 heel mooi overkomen.
ik heb zo'n beetje alle ringen en boutjes en lagers en assen wel vervangen
was gewoon nodig vond ik.
hierbij wat plaatjes en nu flink oefen op de sim
nou dat waren de plaatjes weer en tot de volgen keer
mvg f borgo