Arjan,
hier heb je een aantal mogelijkheden die erg goed moeten werken. Niet duur (denk niet dat je ze veel goedkoper zal kunnen vinden :wink: ) en een bak vermogen dat waarschijnlijk overkill is.
zoals ik het rompje nu zie moet een typhoon 3-3D (shockflyermotor) met tsunami10, 2s1p kokam700 of 350 en gws of apc 8x4 best lekker kunnen doen en is dit de lichtste setup. betekent dat alles zo ver mogelijk naar voren mag en de staart zo licht als kan. denk dat hij hiermee het beste is voorzien. 6500rpm/8,0A (start 8.4A)
prop+motor+nieuwe type tsunami10 =40 gram
met een typhoon 6-3D+ tsunami10+ 3s1p kokam 1050 of 1500 en 9x4prop als op mijn LC-3D is een vervanger voor de sp400+vertraging. dit model is dan zwaar overpoweren en in klimmen door koppel haast niet te sturen. grondstart halfgas :wink:
3lipo en 5-3D= 10x4,7 GWS ... 100 Watt
2lipo en 6-3D = 10x4,7 GWS ... 90 Watt
RBC heeft deze motoren en pakketen.
(moest wel even uit e-mails knippen/plakken dus is wat minder overziechtelijk maar je komt er wel uit :wink: )
Ben er eergisteren achtergekomen dat ik dit model te klein vind

bouw hem liever opnieuw maar dan groter. is net zo veel werk. ff laten bezinnen.
grtz! Erik