Je zou kunnen meten door het bougie gat heen, hier zou je normaal ook bijvoorbeeld de slag van je motor kunnen na meten. Zet je zuiger onderin en en met het met behulp van een schuifmaat meet je de diepte op, en zet de zuiger op zijn hoogste punt en meet het nog een keer. Maar wat normaal de afstand is wanneer de zuiger op tdc is weet ik eerlijk gezegd niet.
Maar je krijgt de motor dus nog wel rond? Als ik het zo lees wel maar goed.
Je hebt de zuigerveer wel goed gemonteerd, je hebt als het goed is zo'n pinnetje in je zuiger zitten waar die opening van je zuigerveer overheen moet vallen.
Wanneer je de cilinder eraf zou halen, en je voelt bovenin de cilinder zit daar niet een duidelijk voelbare rand. Je zuigerveer komt namelijk nooit helemaal tot bovenin, misschien dat als er een duidelijke rand bovenin de cilinder zit dat de zuigerveer daar nu moeilijk doet?