hulp gezocht naza m lite

Hey ik woon in Amsterdam en heb precies dezelfde specs. Naza lite en een DXs7
Als je hulp nodig hebt hoor ik het van je
 
Ik de hele andere kant op, tussen Almere en Zeewolde.
In de buurt nauwelijks iets te vinden, soms maak ik ergens even een test vluchtje lang de Amstel. Maar wil daar geen mensen of dieren bij in de buurt.
 
Tussen 1800 en 1900uur is goed. Bij mij hier heb ik een groot stuk open land om te vliegen. Ik woon in Amsterdam noord
 
Ik heb alleen nog een vraagje, als de motoren starten en ik geef gas dan neigt hij naar achteren, ook in gps mode, lecht dit aan de gains instellingen?
 
Juist in GPS mode is het logisch dat hij naar 1 kant neigt. De GPS positie is nooit 100% accuraad. Dus wilt de naza bij het opstijgen direct naar de "juiste" GPS locatie van wat de naza denkt dat hij is. Altijd opstijgen in manual of ATT. Als het dan nog is.. onbalans in de quad? Aan de gains zal het niet liggen denk ik. De props wel juist gemonteerd en esc's gekalibreerd?
 
Ik stijg altijd op in gps mode, en inderdaad soms wil hij even een kant op gaan, maar nooit ver. De beste methode vind ik dan ook om gewoon wat vlotter op te stijgen, op ongeveer 0,5 meter is hij al stabiel en blijft hij netjes op de positie hangen.
 
Ja dan kun je toch net zo goed opstijgen in ATT? Dan weet je dat alles met het toestel OK is en hem dan direct overzetten op GPS. Maar goed dat is mijn mening.
 
ja en nee.. de zender wil alle schakelaars in de voorste stand hebben staan.. dan staat de naza ook op gps mode, en het lastigste stuk is dan ook het loskomen van de grond. Even wat gas geven, en hij hangt in de lucht, en ik hoef alleen nog de schakelaar om te zetten om de pootjes op te trekken. Ieder zo zijn voorkeur zeg maar.
 
Ik krijg de kans niet eens om op te stijgen want hij gaat op zeker flippen, mischien het instellen van de x en de y as van de module instellen?
 
Back
Top