Hey allemaal
Ik ben begonnen met de boot uit te tekenen in autocad om dan te laseren (ook om in tienen als schoolproject voor het vak CAD).
Maar ik ben op een aantal problemen gestuit: namelijk dat er dimensie van de technische tekening ontbreken en dat er andere fout zijn.
Zoals bijvoorbeeld stukje 6, daar moet ik kiezen tussen r190 en h 60 of h53 en r 260
Iemand die mij kan helpen?
Ik heb ook een hele tijd geleden de tekeningen overgetekend om te kunnen laseren. Weet niet meer wat de exacte foutjes juist waren, maar kwam ook wel een aantal dingetjes tegen. Nadat alle spanten er waren, heb ik er nog een paar opnieuw aangepast en laten laseren om beter te laten passen. En voral: als je in 3D eens de spanten wilt testen, dan gaat dat niet in assembly aangezien een aantal van de plaatjes onder spanning komen te staan als je het echt bouwt.