Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Net de echte hé, toch helemaal zelf gemaakt vanaf plan uit FMT, Kopen?
Grapje, deze verkoop ik niet, vlieg ik zelf te graag mee, maar ik heb veel tijd.
Ook leuk eens een foto te zien van een andere Jetbrett.
Ga nog een bouwen volgende winter, en dan met de xpr Chang Sun 10 blades 70mm EDF.
Zijn er nog meer bouwers die hun Jetbrett hier willen laten zien?
Tot mijn grote schande ben ik nog niet aan bouwen toegekomen... Ik heb wel alles klaar liggen, echter de bouw van mijn auto gaat momenteel even voor aangezien ik deze in April naar de RDW wil brengen voor de herkeuring. (Nieuwschierig...)
Hierbij een buddy code van HK voor een Dr. MadThrust Three Colour LED Afterburner system 70mm EDF. Bespaart toch weer practisch 1 hele dollar. Let op: code is slechts 14 dagen geldig. Doe er je voordeel mee.
Van middag effe wessen vliegen met de jetbrett 1. We hebben de snelheid ongeveer gemeten door samen te vliegen met een habbu 2 ernaast met telemetrie met gps. De top was ongeveer 213 km/h.
Na een tijdje stilte aan het bouwfront, vandaag weer eens stevig er tegenaan gegaan. Alle electrische bedrading doorgevoerd, tiplichten geinstalleerd (rood, groen), Lidl lampje gesloopt en landingslichten gemaakt (2x5 LED's fel wit) en servokabels getrokken. Daarna eindelijk de bovenzijde van de vleugel ingedekt.
Bedrading en verlichting
Servo's er al even ingelegd.
Tiplicht in een van de vol ingedekte opstaande "oren".
Een van de landingslichten van 5 hel-witte LED's uit een gesloopte Lidl lampje.
Vleugel ingedekt en zwaar onder de gewichten (ringkerntrafo's en loodaccu's). Morgen de vleugeltips eraan, neuslijst erop en in vorm schuren. Dan weer verder met de romp.
Wie zegt dat ik niet wil nachtvliegen? En daarbij, verlichting is cool, verhoogt de zichtbaarheid en dat kleine beetje extra gewicht is te verwaarlozen.
heb vandaag mijn kitje ook goed ontvangen. met dank aan emanuel!!
enkel een paar vraagjes nog, voor diegene die hem klaar hebben.
welke edf unit gebruiken jullie en wat zijn de ervaringen?
en welke servo's steken jullie erin?
Hey Raymon, sorry als je mijn reactie opvatte als aanvallend. Dat was zeker niet de bedoeling. De verlichting is gewoon een leuke extra die niet veel weegt en ik ben inderdaad van plan wel eens in het donker (schemering) te gaan vliegen.
Dus niet zeuren maar bouwen. Het voorjaar nadert met rasse schreden.
De verlichting is vooral handig bij het landen. Een vliegende vleugel laat zich lastig remmen. Je moet bij de landing dus van veraf laag aan komen vliegen. De ledjes zorgen er dan voor dat je hem veel beter ziet. Vooral als er een rij bomen in de achtergrond staat. Bij mij komen ze er ook in, zeker omdat mijn vleugel een zwarte voorkant krijgt.
Tim, ik heb een minifan Evo van Wemotec. Het was een kant en klare set, perfect gebalanceerd. Ik heb er nog niet mee gevlogen, maar het geluid op de grond is al veel beter dan de meeste fans. Ook is deze fan relatief licht.