Dat is geen klasse. (in nederland)
In sommige landen noemen ze de Aeromusical 'freestyle'.
En in Engeland was het 2 minuten lang vrij vliegen (3D/kunstvlucht) en dan kon men stemmen op wie dat het beste deed.
Overigens kun je met een precisie kistje ook 3d vliegen, het gaat allenmaal alleen wat trager.
Zeker als je de figuren nog moet leren is het lekker makkelijk met een goed precisie kistje. Je kan beter eerst een rollende looping proberen met een toestel dat niet super hard rolt dan een die dat wel doet.
Als ik moest kiezen tussen het aanraden van een tech-one 54, of een malibu 2 zou het de malibu 2 zijn.
Niet da ik met beide heb gevlogen, enkel de 54 zien vliegen, maar ondertussen zat kisten gezien. Lekker veel uitslag op rol doen en je hebt een goede 3D trainer.
Als je alle figuren al kunt en je wilt ze sneller/extremer doen dan pas is een 3d kist nodig.
Daarnaast is het veel belangrijker dat je toestel goed en recht is gebouwd, en licht is dan het ontwerp.
En die strook depron op 45°, Niet doen!
Hoe is het mogenlijk dat fabrikanten dat nogsteeds adviseren. Het is zo lastig goed te krijgen, en het eindresultaat is slapper dan simpelweg een paar staafjes koolstof. En vaak zwaarder.
Het koolstof aan de onderkant op de staart zit trouwens op de verkeerde plek... 1e staaf begint te laat, zou naar de vleugelstaven toe moeten. En de laatste bij de zou naar de scharnierlijst stabilo moeten.Waarna er nog een zit die hem kruist van voorlijst stabilo naar zo ver als hij maar naar achter kan zonder het hoogteroer in de weg te zitten.
De malibu 2 heeft wel een staaf ongeveer daar. Maar zijn de foto's op de tech-one site minder duidelijk. (geen zin de manual te bekijken)