Lavochkin La-15

Net even MEK op PETG gedrupt... Lost aardig op. Eens kijken of het lijmt.

Edit: Zit aardig vast. Beetje flexibel (week geworden) maar dat is hopelijk morgen weg. Dan eens kijken hoe het losbreekt.
 
Laatst bewerkt:
MEK verlijmd matig. Zit wel vast maar PETG lost niet genoeg op om echt een goede verbinding te maken. Het werkt wel prima om een gebroken dunwandig buis achtig stukje aan elkaar te lijmen. Het verdampt erg snel dus is zo droog. Ik probeer nu stukjes PETG op te lossen in MEK maar het wordt alleen maar week. Ik denk dat de G oplost en de PET blijft. Eens kijken na een paar dagen. Een paar uur doet nog weinig.
 
Net even allerlei soorten verdunners en andere stinkende middelen geprobeerd op PETG, maar geen 1 lost het goed op. Het oppervlakte wordt iets week maar niet genoeg om 2 delen echt goed en erg sterk te versmelten. Het moet echt 2 geheel worden wil je er geprinte vliegtuig delen mee aan elkaar lijmen.

He, een tube Bison COMBI plastic.... Had ik geen goede ervaring mee op ander plastic. Ach, gewoon eens proberen..... Zit muurvast in een snelle test? Mmh, eens een wat wat beter testen :)
 
Petg heb ik goed kunnen lijmen met ca van de Action. De goedkope versie.
Geen strestest gedaan, maar het zit wel goed vast.
 
Petg heb ik goed kunnen lijmen met ca van de Action. De goedkope versie.
Geen strestest gedaan, maar het zit wel goed vast.

Je hebt gelijk, die van de action lijmt erg goed PETG. Zowel bison combi als de action CA zit erg goed vast.... gek dat de andere CA voor geen meter hechte. Nu ben was ik al fan van de action CA maar ik had niet gedacht dat PETG zo goed ging.

Okee, tijd om een vleugeldeel met PETG te proberen. Stringing zal wel een ramp worden....
 
Bedankt alvast voor de info.:)

PETG van Innofil3D op een Prusa (MK3) printer met de G codes van 3Dlabprint op een rompdeel van de Mig-15 gaf bij mij minimale stringing.

Tja,en wat minimaal bij de ene persoon is......Is voor de ander een drama.
4C7E24FF-D8E3-45E7-8D3A-C738ED4784FB.jpeg

Groet:Robin
 
Of je neemt een printstukje met je mee naar je vakantieadres te Italië.
9DD73449-B5BC-47F5-B3C7-4D9235D775E6.jpeg

En plaatst haar in de armen van die 2000 jaar oude olijfboom met al haar structuur.
8D199B71-1FE1-4CF5-9B94-85379040FE31.jpeg
Waarvan het hout mijn gedachten over vormgeving,plaatsbepaling,structuur mij in deze hernieuwde vakantieomgeving weer allerlij nieuwe inzichten verschaft.
ACFC7D55-82C1-4354-8A52-7CB90B36F411.jpeg

Dit allemaal in de mallemolen van het leven.
F6F6B313-3950-40F9-9D2A-3579F541F27C.jpeg
Met de groet van:

XYZ.
 
Back
Top