Je zult hier maar heel weinig tot niets aan kunnen veranderen. De antenne optimaliseren zoals Robke verteld zal misschien enige verbetering geven maar dan nog zal het problematisch blijven werken.
Even tussen haakjes: "Robke, een volledige golflengte antenne is voor de 27MHz maar liefst 11 meter lang hoor!"
Het grootste probleem is hier het feit dat de antenne erg laag boven de grond zit. Hierdoor is de antenne veel minder effectief. Daar komt bij dat tussen de huizen het signaal wordt weerkaatst door allerhande objecten. Gewapend beton, de wapening in de beton dan. Staal constructies, hekwerken van gaas en ga zo maar door. Al deze dingen zullen het signaal beinvloeden voordat het bij de antenne van je auto komt. Door de weerkaatsingen kan het signaal "dubbel" binnen komen waardoor de servo's onrustig kunnen worden. Het is echter ook mogelijk dat de hele zaak "op slot" gaat en helemaal niet meer werkt. En dan zijn natuurlijk alle tussenvormen ook nog mogelijk.
Helaas laat men op de tv of in films (home alone 3?) vaak dingen zien die in de praktijk gewoon niet mogelijk zijn. Wanneer jij gaat rijden op een plaats waar honderden meters in de omtrek niets staat dan kan je met je auto een eind weg rijden zonder problemen maar waar vindt je zo iets in een drukke stad?