@ Niek,
Max wil graag weer wat oefenen zondag, hij wil dan de 20ste december graag mee vliegen.
dat hij nog geen knvvl lid is komt simpelweg omdat ik wel lid ben in Someren(knvvl lid) en hij nog niet. de clubs in bergeijk en son zijn geen lid als club.
Misschien even ter aanvulling op de reactie van Winfried,Nu ben ik al voor 90 procent om om ook mee te gaan doenKNVVL-lid wordt ik dan wel per januari.
Hoe hoog zijn trouwens de inschrijfkosten ongeveer? Mag ook via PB
Maar zoals eerder gezegd... eerst de aankomende trainingsdagen bekijken![]()
Voor de f3P klasse geld een speciale regeling met de knvvl, Daar het seizoen aan het eind van het jaar begint, en overloopt naar het nieuwe jaar, mag je lid worden van de knvvl in het oude jaar, maar hoef je de laatste 2 maanden van het huidige jaar niet te betalen.
Een andere mogelijk heid is lid worden van de knvvl in jan. en deze 2009 wedstrijden meevliegen onder bekend making van deze regeling.
(uiteraard dan wel lid worden ) ;-)