Nieuw! Align Trex 150DFC

Is nog onbekend. Kan net zo goed de 3e batch zijn waar verbetering in zit. Verder nog onduidelijk wat de verbetering is. Kan alleen vooralsnog de tailmotorhousing zijn.
 
Ja zou heel goed kunnen maar dat zou mij nog het minst kunnen boeien. Ik zou eerder een verbeterd frame en swashplate willen zien.
 
Het valt mij wel tegen van Trex dat er nog zoveel zwakke plekken in deze heli zitten:rolleyes:


Ik wacht wel even op de verbeterde versie, heb met mijn Blade 350QX ook al te snel gekocht en had daardoor eentje met props die kapot gingen:confused:
Gelukkig is dit alles wel heeel netjes opgelost.

jan
 
De mcpx begon ook met een probleem. Maar is uiteindelijk wel een erg goeie heli geworden. Zal met de 150 ook wel lukken denk ik..
 
Het zijn alleen de plastic parts waar het probleem zit door een verkeerde materiaal keuze, geef Align een paar weken om dit aan te passen en we krijgen er een schitterende micro bij:cool:
Ondertussen blijf ik mijn 130x vliegen en in februari herbekijken we de zaak weer;)

Grtz rudi
 
Ik heb gekozen voor combi van deze..

6 x Parallel JST-PH Charge Lead for E-flite UMX Series 2S Lipoly

En via Ebay deze..

2S JST XH to E Flite Blade 130x UMX LiPo Battery Adapter Free US Shipping | eBay

Maar er zijn uiteraard diverse andere manieren mogelijk...

Ik heb even het topic doorgespit, en kwam jou bericht tegen Chow,
ik vroeg me af hoe je via deze methode de lader instelt,

als je dan bijvoorbeeld 6 lipo's tegelijk gaat laden
stel je dan alleen de Mah van 1 lipo in de lader of allemaal bij elkaar opgeteld,
dus 1500 mah.. en dan vroeg ik me ook af of alle lipo's wel netjes gebalanceerd worden omdat er een 2s balanceer kabeltje aanzit..

Sorry als ik domme dingen loop te vragen, maar ik ben een hoop vergeten,
na meer dan jaar gestopt te zijn met de hobby...

Gr Nico
 
Ik heb geen idee hoe het balanceren werkt. Ik volg de aanwijzingen en dat gaat goed bij mijn mcpx bl lipo's :)

Dus op de lader 2S instellen en dan de amps optellen aan de hand van hoeveel lipo's je laad tegelijkertijd.
 
Ok bedankt voor je bericht, nog niet helemaal duidelijk maar als het goed ga gaat het goed.

off-topic
ik kan hier nou niet met me verstand bij, ik zie dat chow op mij bericht geantwoord heeft
maar zelf zie ik mij bericht niet meer staan, het bericht van chow sluit aan op die van kmk, als ik rechts in de hoek naar weergave ga en switch naar lineaire weergave zie ik mij bericht weer wel, maar dan staan de nieuwste berichten op pagina 1, en op de meeste forums staan die juist op de laatste pagina, daarom kies ik bij weergave de hybride weergave.. maar dan zie ik me laatste bericht niet en de rest van mij berichten op die pagina wel, vreemd
 
Vreemd. Hier werkt het gewoon in IE en Chrome. Ook geen problemen in Safari op de ipad..
 
Ik zie op de website van RC711 het volgende

2013-12-21: Align has delay in producing the T-Rex 150, backorders are clearing slowly now. Sorry for the inconvenience caused.

Ben benieuwd of dat te maken heeft met de klachten. Dat ze wellicht het productieproces aan het aanpassen zijn.
 
Denk dat je daar groot gelijk in kan hebben,
denk ook dat ik mij trex150 eerder laat dan vroeg binnen ga krijgen
niet dit jaar meer vrees ik
 
Wel jammer hoor. Walkera lijkt ook al gestopt met micro heli's. Als Blade straks ook minder aandacht gaat geven aan micro heli's omdat de wereld liever quads heeft dan blijft er weinig over.
 
Ja, Mr Align heeft het druk deze dagen:lol: Ik ga waarschijnlijk nog 'even' wachten voor ik me eraan waag;) Ergens februari ofzo....

Grtz Rudi
 
Ik heb ipv de 150 dus de mcpx bl gekocht. Dat bevalt erg goed. Gewoon uit de doos en vliegen zonder enig probleem. Maar ik blijf wel kijken wat Align doet met de 150.
 
Mijn persoonlijke mening is dat het niet goed gaat komen met die Trex150.
Zal vast net zoals die Trex100 een roemloze dood gaan krijgen.
Op een handjevol piloten na dan die het wel hun centen de moeite waard vinden om met zo'n overprezen Micro te willen gaan vliegen.
En wat Walkera betreft: let op mijn woorden, die Chinezen zitten echt niet stil.
Ze hebben de V120D02S gewoon veel te goed gemaakt en dat daar een opvolger van komt is echt de harde waarheid.
Kan kort of lang duren maar dat er een opvolger gaat komen op Micro gebied is wel zeker.
Denk dan maar eens aan een heuse 150 size Helikopter en dan niet zoals die 'machtig mooie' Trex150 die van het formaat Blade mcp-X is.Ha ha ha ha ha
Neen, de opvolger van de V120D02S is in mijn ogen een Micro Heli alle formaat 150 dus net iets groter dan de Blade 130-X maar fractie kleiner dan de Trex250 en dan op 2S 500Mah Lipo packje.
En laten we wel wezen: zo'n soort Heli is wel effe iets anders als die Trex150.
Nee, ze doen het bij lange na niet zo gek bij Walkera
En wat ben ik verdomd blij niet merkgeil te zijn zeg en in die gekte mee te gaan als ze bij een groot Concern zoals Align weer eens iets nieuws op de markt brengen.
Of zijn we met z'n allen alweer die Trex250 gekte van toen vergeten? Ha ha ha ha
Ook dat is nimmer een sukses geworden.
Vr Gr D
 
Ik denk zelf niet dat Walkera nog komt. Een groep ontwikkelaars is er weg gelopen en werkt bij de concurrent. Dus met wat pech eindigt Walkera als Esky.
 
...niet goed gaat komen met die Trex150....

Zal vast net zoals die Trex100 een roemloze dood gaan krijgen.

Op een handjevol piloten na dan [knip] zo'n overprezen Micro te willen gaan vliegen.

En wat Walkera betreft: let op mijn woorden, die Chinezen zitten echt niet stil.
Ze hebben de V120D02S gewoon veel te goed gemaakt en dat daar een opvolger van komt is echt de harde waarheid.
...
Denk dan maar eens aan een heuse 150 size Helikopter en dan niet zoals die 'machtig mooie' Trex150 die van het formaat Blade mcp-X is.Ha ha ha ha ha

...de opvolger van de V120D02S is in mijn ogen een Micro Heli alle formaat 150 dus net iets groter dan ....

En laten we wel wezen: zo'n soort Heli is wel effe iets anders als die Trex150.

Nee, ze doen het bij lange na niet zo gek bij Walkera....


En wat ben ik verdomd blij niet merkgeil te zijn zeg en in die gekte mee te gaan als ze bij een groot Concern zoals Align weer eens iets nieuws op de markt brengen.


Of zijn we .... ....vergeten? Ha ha ha ha

Die hele micro-discussie interesseert me geen zier (vind het een non-issue dat een heli van 100 of 200 euro wel of niet een zwabberend staartje heeft, of wel of niet kapot gaat als je hem achter de CV frommelt), maar van dit berichtje trokken mijn wenkbrouwen toch wel een beetje op....

Wat sta jij raar tegenover het begrip "overprijsd", en vooral tegenover het begrip "merkgeil".... vooral dat laatste, met betrekking tot anderen danwel jezelf...

Groet, Bert
 
Back
Top