...
Laatst bewerkt:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Bedenk dat dubbele accounts niet zijn toegestaan.Sorry, reactie met verkeerde account gemaakt.
Echte account hieronder.
Topcraft AA s Max in 4uur volladen met 690mA staat er op.Gewoon nachtje laden op 0,1C is veilig. Ik weet niet of Topcraft voor hogere laadstromen geschikt zijn. Even zoeken naar berichten over 'topcraft'.
Persoonlijk zou ik niet snel oplaadbare batterijen van topcraft gebruiken in een zender.@Ron
Het zijn gewone oplaadbare nimh batterijen van Topcraft.
Capaciteit is 2500 mAh. Ik wil ze gaan gebruiken voor mijn zender.
Ik wil ze wel met delta peak gaan laden, zodat het niet zo lang duurt.
Alvast bedankt.
Niemand die weet of dit kan?Intussen laadt ik mn batterijen nog steeds op de 180mah poort van mijn protech multi 6 lader.
Zou ik een nieuw snoer mogen maken waar 2 paar plus en min banaanstekkers naar 1 stekker samen komen?
Dan zou ik de ene paar in de 180mah poort steken en de andere in de 80mah poort steken.Dan heb ik samen 260mah laadstroom.Zou dit kunnen voor de lader om mijn 2700mah nimh batterijen te laden?Of is dit iets wat niet kan voor de lader?
Alvast bedankt.
Mvg Wes.
Misschien een beetje raar uitgelegd. Mijn lader heeft dus verschillende laaduitgangen. Nu moet ik mijn 2700mah nimh batt steeds zo lang laden omdat ik geen laaduitgang van 270mah heb. Maar 50, 60, 80, 140, 180 en 500mah laaduitgangen.Nu laadt ik met 180mah laadstroom.Ik heb nog de 500mah laaduitgang maar ik gebruik deze liever niet omdat ik ze gewoon op 1/10c wil laden.180 mah port met een nieuw snoer met 2 paar plus en min samen 260 mah voor 2700 mah nimh batterijen.
Kan dit voor de lader.
Ik snap het niet meer ligt dat aan mij.:shock:
Wat bedoel je met een 180mah poort?
Ik denk 180mA en dat is de stroom als je er een aantal cellen op aan sluit.
Dat is dan wel een beetje afhankelijk van hoe veel cellen in serie.
Ik kan niet meer zien welke laadstroom er max gebruikt mag worden daar de originele kous van rond de batterij vervangen is.Maar normaal is dit zo ene:http://www.netshop.nl/shop/krikkem/contents/en-us/p17253.htmlWat is de max laadstroom opgegeven door de fabrikant?
Als dat niet bekend is dan zou ik best nog wat hoger als 1/10C durven gaan zonder dat het echt snelladen wordt.
Ik zou wel eerst eens gaan meten wat nu de werkelijke laadstroom is.
Die kan nog wel eens behoorlijk afwijken van de theoretische 180mA en is vrij sterk afhankelijk van de spanning van de accu.
Dat is vrij normaal bij multiladers.![]()
Jouw lader ken ik niet, ik kan/wil/durf* er niets over te zeggen. Zegt de handleiding er iets over? Of, als je die niet (meer) hebt, even een handleiding zoeken?Niemand die dan weet of ik die 2 laaduitgangen kan koppelen om 260mah te verkrijgen?
Ik zie hier net een draadje daar zegt ron van sommeren dat je laaduitgangen kan koppelen maar dit gebeurt enkel met de minnen en niet de plussen te verbinden.Zie in post 4: laden-van-3600mah-ni-mh
Wie helpt me of ik dit ook kan doen?
Mvg Wes.