NK 1:10 brandstof

De komende 2 minuten zijn echt goud...!!!
Vooral de opmerking van mijn tanker Marc ABC.....lol...lekker droog en doeltreffend
Glenn...!! aan de kant..!!! en gewoon gaan....lol

youtu.be/ZCAkJjPhNYI?t=24m24s
 
Laatst bewerkt:
Nog iets meer dan 2 weken en dan valt de beslissing in het NK 1/10!
Er is voor de podiumplaatsen in het totaalklassement nog van alles mogelijk. Daan Jacobs staat er goed voor, maar John heeft zeker kansen op de titel. Om plaats 3 gaat de strijd nog heftiger los met meerdere kanshebbers.

gouda heeft ook nog eens veel rempunten dus Bakker kan daar helemaal los!

De laatste NK is ook de gelegenheid om met zn allen het seizoen te evalueren en met zijn allen na te denken over komend seizoen. Denk eens na over wat er goed was, en wat er nog beter kan komend jaar! Hoe helpen we de mannen van de Kyosho cup zodat ze een goede start kunnen maken in de Nomac cup! We maken de sport tenslotte samen!
 
Vanaf aanstaande zondag is het mogelijk om in te schrijven. Komend weekend is er overigens een (open) club wedstrijd, dus een mogelijkheid om alvast de baan weer wat in de vingers te krijgen.
 
Ik had het inmiddels ook bij hun op de site gezien.
Ik rij in Gouda met de Nomac mee en niet met de KWC, eens kijken of ik Bert een beetje voor kan blijven ;)
 
Allemaal snel inschrijven, we hebben een speciale verassing voor de deelnemers, mag je niet missen, kom op Bertje en Marcel, neem die Kreeft ook mee..!!

3-Uren is lekker de oude spullen oprijden op een gezellige dag
 
Mark, ik eindig altijd als laatste.
Dus als jij achter mij eindigt, heb ik meer geluk gehad of jij meer pech.
Kies er maar 1 uit. :)
Ik heb er in ieder geval zin in.

#Roy
Ik heb Marcell net een appie gestuurd voor de 3 uren.
Jan heeft volgens mij toch nog een nieuwe motor in laten lopen.
Hij kreeg ontwenningsverschijnselen bij de gedachte dat hij de laatste NK en de 3 uren moest missen.
 
Op zondag 7 februari 10:00 tot 16:00 geeft de NOMAC 1:10 on-road sectie in samenwerking met de Raco een sleutel clinic.
De brandstof 1:10 raceklasse is één van de klasse waar je veel aan de auto af kan stellen.
Om het nieuwe raceseizoen goed van start te gaan is er bijna de hele dag een sleutel clinic waar je met je 1:10 brandstof auto langs kan komen om alle in en outs te leren.
Ervaren NK rijders zijn aanwezig om je te helpen.
Niet alleen wedstrijdrijders zijn welkom maar ook iedereen die geïnteresseerd is in RC nitro on-road brandstof rijden.
Locatie Raco 2000
Aanvang 10:00 tot 16:00

Ik kijk erg uit naar het aankomende seizoen.
Als het goed is gaan veel voormalige Kyosho cup rijders de overstap maken naar de 1/10 on-road.
Het is de bedoeling om dit seizoen een NK en een Nomac klasse te rijden.
Vind ik erg fijn omdat ik wel eens mee heb gereden met de NK klasse, maar deze jongens gaat schandalig hard.

Met de nomac-klasse kan ik, hopelijk, alles een beetje bijhouden.
Maar de nomac-klasse is ook ideaal voor mensen die ook wel wedstrijden willen rijden, maar de NK-klasse misschien ook te hoog gegrepen vinden.

Samen met de rest van "team Lelystad" hebben wij de laatst 3 seizoenen meegedaan als "open inschrijving".
Dit seizoen gaan 2 van de 3 met een licentie van start.

Mijn ervaring met het rijden op de NK is niks dan goeds.
Het is een gezellige club en hulp is er altijd, als je deze nodig hebt.
Er zijn zelfs mensen die jou een zender/ontvanger lenen als jouw zender het op de racedag de pijp aan maarten heeft gegeven.
Dave, nogmaals bedankt. Want ik ging die dag wel weg met een trofee. B-finale, maar toch. :)

Dus voor de twijfelaars, kom eens een keer meedoen.
 
Niemand vanuit de sluis die met de nk gaat meedoen? Dit jaar is de opzet zodat iedereen op zijn eigen niveau in heats en finales terecht komt.

Dus, schrijf je in, of doe er een paar mee als vrije inschrijver.
 
Back
Top