Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
ja oke..wie kent eigenlijk de mgt8.0 ? ik heb geen ervaring dit wordt mijn eerste auto..
Wij rijden ook bijna wekelijks in Lochem, morgen zijn we er weer. We rijden wel geen bigscale, maar goed.
Alleen de crossbaan waar jullie het over hebben, die is nog in gebruik. Bij het scouting gebouw, ligt er nog 1, in de bossen. Die is niet meer in gebruik, althans de hogere heuvels zijn afgesloten. En je kunt er mooi rijden.
Van de scoutingsite gehaald
Ons clubhuis ligt aan de Gageldijk 2a in Lochem. Als u vanuit Lochem over de Zutphenseweg richting de rondweg rijdt slaat u tegenover het zwembad De Beemd linksaf een bospad in. Aan het einde van het pad gaat u rechtsaf en 100 meter voor u ligt dan het clubhuis.
Vanaf de rondweg dient u op de rotonde af te slaan richting Lochem. Tegenover zwembad de Beemd slaat u rechtsaf een bospad in. Aan het einde van het pad gaat u rechtsaf en 100 meter voor u ligt dan het clubhuis.
Zodra ik eens tijd hab zal ik het eens uitzoeken waar het ligt
edit :
Oef.... 2 en een half uur rijden zit niet echt bij mij in sorry :S
Helaas moet ik maar een ander offroad baatje zoeken
Groetjes,