oproep aan gebruikers van Langevelderslag

Volgens mij (ik kan mijn ernstig gedateerde Low Countries kaart niet vinden...) begint iets zuidelijk van Langevelderslag de CTR van Valkenburg, maar daar zal je als modelvlieger geen last van hebben (anders dan als zeilvlieger vlieg je je model niet verder dan zichtafstand).
Toen LVS werd opengesteld was het regel dat Valkenburg moest worden gebeld als er op LVS gevlogen ging worden, maar dat wordt al jaren niet meer gedaan. Vroeger zag ik er ook wel eens AWACS langskomen, maar dat is lang geleden...
 
De CTR van Valkenburg kruist de kust zo'n beetje bij de grote zendmast net zuid van LVS, zo ver vliegen modelvliegers niet. Geen probleem (voor 'ons') dus. Bovendien weet ik niet eens of de CTR Valkenburg nog wel bestaat (ik heb ook geen recente Low Countries kaart).
 
De CTR van Valkenburg is op de ICAO kaart van 2010 verdwenen.
Op mijn vorige kaart van 2008 stond ie er nog op.
Wel wordt er nog een glidersite aangegeven, net als bij zweefvliegclub kennemerland
 
De aanvraag voor de keurvergunning ligt klaar. Na een laatste lezing zal deze worden verstuurd naar het Hoogheemraadschap. Om de aanvraag een officieel sausje te geven zal deze door de KNvvL worden verstuurd naar het Hoogheemraadschap. Ik ben mij ervan bewust dat er op dit forum soms negatief wordt gesproken over de KNvvL. Met betrekking tot deze kwestie kan ik jullie verzekeren dat er veel ondersteuning van de kant van de KNvvL is geweest en dat er van die kant het nodige werk is verzet. Waarvoor dank. Ook heb ik de contacten met de zeil -, en schermvliegers als zeker positief ervaren ten aanzien van het bespreken van het medegebruik. Ik heb het gevoel dat al het nodige is gedaan om tot dit punt te komen. Los van wat de uitkomst gaat worden kan er denk ik achteraf niet gezegd worden dat er onvoldoende voorwerk is gedaan. We kunnen dan alleen maar vertrouwen op een goede afloop en dat het lot ons goed gezind is. De beslissing ligt uiteindelijk in de handen van het Hoogheemraadschap. Best spannend dus, er hangt veel vanaf. Iedereen de vingers gekruist houden zou ik zeggen.
Ik zal jullie informeren over het verdere beloop en de uitkomst. Groeten, Maarten
 
fingerscrossed-fingers-crossed-goodluck-smiley-emoticon-000674-large-1e0yl7u.gif
 
Update: de behandeling van de aanvraag loopt. Binnen vier weken wordt er een uitslag op de aanvraag verwacht. Ik zal jullie verder op de hoogte houden!! Groeten, Maarten
 
Komen ze dan met de mededeling: niet tijdens het strandseizoen? :(

Ik hoop et niet. Ik blijf duimen (krijg er langzamerhand een RSI-duim van) ;-)
Houdt ons op de hoogte.

Dirk.
 
ik heb net vrouw en dochter in noordwijk afgezet voor een musical......dan doet het wel zeer als je die vlaggen zo mooi strak en haaks op het strand ziet staan hoor!!

ik duim braaf door!
 
Dag Justus,

De verwachting is dat er met circa twee weken meer duidelijkheid is.
Ik zal jullie informeren als ik verder iets weet.
Beste groeten, Maarten
 
We wachten af. Ook ik was laatst op het strand in den Haag met een straffe wind haaks op de duinen. Ik moet met heimwee denken aan onze vliegstek :(.
 
verdacht stil

Het is verdacht stil rond de aanvraag,

mijn ervaring is dat wanneer je moet wachten op toestemming van instanties om te mogen vliegen het soms maanden zo niet jaren moet schijnen te duren.

En dan vraagt met zich nog steeds af waarom we 'wild" vliegen.

Wat kunnen we doen???
 
Je kan er wel vliegen, maar dan vanaf het strand. Laten we nou niet boven op het duin gaan staan, want als je daar gespot wordt (de kans is klein, maar hij is zeker aanwezig, ik verwacht dat men de stek extra in de gaten houdt) kunnen we een officiele toestemming wel schudden.
 
Back
Top