Plaatjes en reacties Watervliegen Oss

Deze nog :

p1010386sd8.jpg


p1010387tw7.jpg


p1010388rh0.jpg


p1010389hy4.jpg


p1010390et2.jpg


p1010391bt6.jpg
 
Fantastisch!
Wat een zeer geslaagde dag en wat een geweldige foto's! Ik was er ook en heb meer dan 100 foto's gemaakt, niet meer nodig om hier te plaatsen, de vorige foto's zeggen meer dan genoeg.
Bij mij is weer een smeulend vuurtje aangewakkerd na deze dag.
In de jaren 70 van de vorige eeuw (ben ik dan al zo oud?) heb ik veel gevlogen met watermodellen bij Kampen, ook met wedstrijden toen meegedaan, dat was vaak bij Den Bosch op de "Pettelaar".
Tegenwoordig vlieg ik alleen electromodellen, maar na vandaag ben ik overtuigd dat watervliegen daarmee ook heel goed mogelijk is :)
Volgend jaar weer? Dan heb ik waarschijnlijk ook een model bij me :lol:
 
Gister was gewoonweg een geweldige dag.

Wij hebben enorm genoten en hopen dat er in het najaar en anders toch zeker weer volgend jaar een vervolg komt.

Bij gebrek aan een digitale spiegelreflex camre zullen jullie nog even op aktiefoto`s van ons moeten wachten (waaronder als het goed is de Beaver crash) en vele andere mooie watervliegfoto`s 2 rolletje volgeschoten dus een foto of 30 moet wel gelukt zijn
(toch eens even op zoek naar een leuke Canon D400 ;-) )
.

Hier al wel alle deelnemers op de kant:
[web:d18a2e8eda]http://www.bosmodelair-productions.nl/demofoto/Watervliegmeeting/watervliegmeeting.htm[/web:d18a2e8eda]


En waar julie op zitten te wachte de Calmato inverted crash natuurlijk, nou hier komt ie dan:
Calmato inverted water crash

Mooiste was nog wel dat na de crash de schade (gebroken rolroer) werd gerepareerd door 3 medewatervliegers, ze wilden graag een herhaling zien.
Wij waren er ook helmaal voor in maar een een paar servo`s werkte niet meer mee, en haperde (ontvanger had ik al vervangen voordeel van een voorraadje), dus toch maar niet gedaan. Ware de servo`s goed geweest dan hadden we zeker nog een poging gewaagd om een streep te trekken door het water met het kielvlak.

Wij hebben ook nog iets van 1,5 uur film van als het goed alle kisten.
Is er interesse voor een CD met zeg 30 min film tegen een kleine vergoeding?
De CD wordt dan geleverd met hoes incl. mooie voorkant en alle foto`s van ons (en eventueel de foto`s van de andere fotograven.............).

Bij interesse graag even een PB.


Maar dat er een herhaling moet komen is zeker :yes:
 
Hoi watermannen.
Ja, ook ik ben met een uiterst tevreden gevoel naar huis gegaan, het is leuk als je iets organiseert en voor de afwisseling zit dan eens een keer ALLES mee!
Een kort résumee:
Overweldigende opkomst (volgens mij nog nooit zo druk geweest met een watervlieg meeting/westrijd in NL)
Uitstekend en gedisciplineerd gevlogen, NIEMAND heeft iets gevaarlijks gedaan, (voor de omgeving dan, behalve dat enkele modellen flink aan de tand zijn gevoeld.....)
Prima sfeertje, erg kameraadschappelijk, veel ervaringen uitgewisseld. Zelfs twee leden uit Oss die voor het eerst watervlogen en nu voor het leven besmet zijn :P
Geluidsproductie nergens te hoog, de grotere bakken haalden direct het gas terug na de start, perfect! We hebben op een gegeven moment dus maar afgezien van een geluidstest.

Ik was in de avond (rond 1900u pas naar huis, daar nog alles uitpakken, en beginnen met de reparaties etc...) wel goed afgeknoedeld...ik denk dat de prachtige zon daar wel een rol bij heeft gespeeld!

Het vervolg:
Proberen of we in het najaar weer zoiets kunnen organiseren, ik denk dat we de gemeente Oss niet tweemaal moeten belasten met deze "gunst", dus ik stel voor dat er iemand anders de organisatie van een najaarsmeet oppikt. Als je het "low profile" houdt, dan valt het organiseren wel mee, je moet links en rechts wat toestemmingen regelen, that's all! Bootje, frequentiebord, alles hebben we al!

Ik heb een lijst van deelnemers, incl emailadres, ik stel voor om af en toe wat ervaringen uit te wisselen via deze lijst, zal de mails dan CC versturen zodat iedereen van elkaar de emailgegevens kan gebruiken.

Tja, heb ook foto's maar na het zien van al deze mooie plaatjes kan ik maar weinig toevoegen, als een lucky shoot van de rug-water-crash....

IMG_3185.jpg


En de Beaver minus één float.... Hier ook het probleem dat de struts alléén aan de bovenkant vast zaten, een "cross brace" dóór de drijvers heen miste. Als je dan zo'n zwiepert maakt als ik deed, dan wordt de zijdelingse belasting op de float zó groot, dat hij eraf scheurt. Het feit dat de Beaver wat zoekerig is in de start komt waarschijnlijk vanwege de step die eigenlijk wat verder naar achter moet.

IMG_3175.jpg


OK jongens, allemaal bedankt, graag een vervolg!

Zo, nu weer verder, maandag een demo vliegen, over 2 weken een BIGGS meet in Lelystad, nog ff op vakantie...o, ja, nog wat werken ook nog :D
 
De foto's spreken van zich, het was een zeeeeeeeeeeer geslaagde dag.

Ik denk dat er van zo een dag nog nooit zoveel foto's geplaatst zijn over een evenement op
het forum, en wat te denken wat er nog thuis bij de mensen aan film ligt van deze dag.
Zeker een vervolg waard maar wel als fun niet als wedstrijd.


Hulde aan Richard.
 
Tja, teveel dank allemaal!
Wat ik natuurlijk vergeet is Robert te bedanken, zonder zijn Forum had dit nooit plaatsgevonden!

Rosé, er hébben Tigers rondgevlogen op drijvers..... :D ..iets voor komende winter?
 
Uiteraard moet er in het najaar een vervolg komen op deze watervliegmeeting.Iedereen zal het daar toch mee eens zijn die geweest is en heb ook al gelezen dat er medevliegers zijn die dit gemist hebben er de eerts volgende keer ook bij willen bij zijn om te watervliegen.De lokatie vondt ik uitstekend en hoop dat daar weer gevlogen kan en mag worden.Maar ja, zoals Richard schrijft zou het ook op een andere lokatie moeten kunnen plaatsvinden.Misschien in het midden van het land zodat het voor meerdere collegavliegers haalbaar is om te komen vliegen.Ik ben van mening dat we dit minimaal 1x per jaar moeten organiseren en een vast terugkerend evenement van moeten maken met misschien ook(misschien een te vooruitstrevende gedachte)een bepaalt thema zoals Schneidercup waterviegtuigen of eerder de pionierstijd van het watervliegen.Ook de foto's zijn waanzinnig gaaf en goed gelukt(ik kan er geen genoeg van krijgen om ze te zien) en daarom ook hulde aan die mensen!Hoop jullie gauw weer te zien op de eerstvolgende watervliegmeeting of een andere modelvliegmeeting! :D
 
Wij hebben ook nog iets van 1,5 uur film van als het goed alle kisten.
Is er interesse voor een CD met zeg 30 min film tegen een kleine vergoeding?
De CD wordt dan geleverd met hoes incl. mooie voorkant en alle foto`s van ons (en eventueel de foto`s van de andere fotograven.............).

ja graag....
ik heb ook nog aardig wat film.
misschien kunnen we van alle filmers het materiaal bij elkaar brengen en dan er iets moois van maken....
 
Back
Top