Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Op zondag 24 maart zal er bij goed en droog weer gereden worden in Brunssum. Afgelopen weekend gereden op de Supercross in Veldhoven, wat een mooie locatie en een prachtige baan.
Ik heb je de link toegevoegd van BSF, hier staat ook een filmpje van de baan.
Ik lees dat je een nieuwe motor gekocht hebt, ben benieuwd hoe ie gaat bevallen...
Nu het beter weer wordt word het ook weer eens tijd voor wat aftespreken.
Ik zal er vandaag rond 18.30 zijn ,kan ik eindelijk mijn nieuwe motor inrijden.
Zondag 14-04 ben ik er ook maar dan rond 13:30.
Denk de beste bij hobbyking zijn de turnigy nano tech en dan moet je er pakken met zon hoog mogelijk burst, verzendkosten zijn afhankelijk vanaf welke warehouse je besteld.
Zou zeggen maak een account aan en leg eens iets in je winkelmandje en dan kun je bereken wat de verzendkosten zijn, als je hier in het nl warehouse besteld dan kost het je volgens mij maar 6 dollar shipping.
Ben het wachten tot wat mooie lipo s binnen komen in nl hobbyking maar schiet nog niet zo op. Nu vroeg ik mij af of hobbyking ook goeie stuurservo heeft van 20 kg zoiets maar wat is goed en waar op te letten?