Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Mr Kim is in een gulle bui, want er zijn zo maar 3 buisjes over. Dat vind ik het enige jammere aan de PE sets: in het algemeen vrijwel geen reserve onderdelen. Deze set heeft er overigens meer dan die van de Fuso. Daar is het echt 0.
Verder aan de schoorsteenkap. De rasters (afzonderlijke bogen) zijn superteer, want ook nog eens ingesneden om onderling in elkaar te vallen. Met Gator "soldeer" ik ze aan elkaar, hopelijk zonder dat het er straks als te klodderig uit ziet. Ik ga liever niet teveel snijden of schrapen in de lijm op zulke tere roosters.
Ik kom er nu achter dat er nog een extra rail is die om de kap loopt. Die laat zich erg lastig monteren (iets te krap) en er ontbraken sowieso al pootjes. Hij zit er toch aardig omheen, alhoewel 1 maal vastpakken hier vast het einde is.
Bijzonder vreemd vind ik het dat de grepen die wel op de schoorstenen zitten niet voor de superstructure aanwezig zijn. De toren heeft deze toch echt ook!
Met onderdeel pe a 6, dat nu over is uit de trumpeter set, ga ik proberen deze met wat snijden en passen te maken. Iets grover dan Pontos, maar dat valt vast niet op en is beter dan niks