Han 6 jan 2010 #261 Kom dan maar op met de foto's. Heb er zo'n hekel aan dat mensen een verslag beginnen en dan niet afmaken. Han.
Kom dan maar op met de foto's. Heb er zo'n hekel aan dat mensen een verslag beginnen en dan niet afmaken. Han.
3 3w_flyer Guest 6 jan 2010 #262 goei af en toe wat info hier, nu je van je pc tekenscherm naar de bouwtafel verhuisd bent is het normaal dat je niet direct alles op het forum gooit. maar ..... Ben je zo zeker dat je F3A-A gaat vliegen ?
goei af en toe wat info hier, nu je van je pc tekenscherm naar de bouwtafel verhuisd bent is het normaal dat je niet direct alles op het forum gooit. maar ..... Ben je zo zeker dat je F3A-A gaat vliegen ?
Niek Forum veteraan PH-SAM 9 jan 2010 #264 Dienstmededeling van Henri Het bouwverslag wordt voortgezet op: Bouw Daedalus | Hezik's