daarnet nog eens met de snelle swift gevlogen met een betere accu, een turnigy 3S1300 20C. Deze had geen enkel probleem met de hoge stromen. Waar de rhino op 21A bleef haken, zorgde de Turnigy accu voor een hoop meer "geweld", die trok 29A!!
Snelheden waren echt een stuk hoger dan met de Rhino accu. Ik weet zeker dat we de 100 km/h makkelijkehebben gehaald op momenten, weet wel bijna zeker dat ie sneller ging we moeten nog eens filmen!
Ik ga er echter wel een andere prop opzetten, een 5*3 oid. Het toestel heb ik aan iemand verkocht die net begonnen is met de hobby, en die hoge snelheden zijn helemaal niet handig voor hem. Met een 5*3 is de stroom lager, de trekkracht wat minder en de snelheid hopelijk ook afgenomen, iets wat voor de beginnende vlieger beter is naar mijn idee