Psygho (Emil)
Forum veteraan
Als je 2 setjes heb gekocht en je hebt idd de revo veertjes wil ik ze wel overnemen tegne een leuk bedrag... (pm me maar) voor verdere afhandelng...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
haha, cool, heb net mijn twee stock powercells leeggereden, gaaaap.
De progressieve veren van HotRacing die ik binnenkreeg waren te stijf voor de slash. Eerste veerweg stukje niet maar daarna wel. Heb de meest zachte van het setje geprobeerd en bij elk hobbeltje gooit 'ie zijn kont omhoog en maakt ie een voorwaartse salto, volgens mij heb ik de revo set ipv de slash set.
Echter, TNT bracht me net een mooi 2e hands setje GTR met single black veren en die lijken het erg goed te doen. Heb nog niet op het circuit gereden.
De twee powerpacks in parallel doen niet onder voor de lipo's vindt ik, de top is iets minder maar de rijtijd weer wat langer![]()
HA Q,
je vergelijkt de parallele powerpacks met 1 zippy 2200, toch?
BTW Kan je de zippys parallel rijden? Werkt de Voltage protection dan ook nog goed?
Ik zie overigens bij PK-racing ook spulletjes om lipos parallel te laden, lijkt me wel wat als je ze ook parallel kunt rijden.
hahaha leuk ik ben juist eerst de 1/10 slash naar de 1/16 gegaan, maar beleef daar zoveel lol aan, dat de 1/10 is weggegaan en er een 1/16 e-revo is voor terug gekomen, heerlijk dat driften met die kleine rakkers.....Zit trouwens ook een groter broertje te overwegen, ze zijn overal te koop.![]()
Gaat de capaciteit bij parallel Lipo omlaag? Oei, dan toch beter los rijden en wisselen.
Hoe laadt jij ze parallel? Met zo'n speciale gekochtte verbinding met balanceerkabel of heb je zelf iets gefabriceerd?
Mijn lader kan 6 cellen aan.
Gewoon zelf een parallel kabel gemaakt van Dean's en het balanceren doe ik eentje in de 2s aansluiting en eentje in de 3s aansluiting,wel de ground aan beide kanten gelijk houden.
maar geloof me ,enkel rijden is beter voor de gewichtsverdeling en je rijdt ruim 18 min erop, lipootje wisselen is in 20 sec gebeurd, kan je ff peukie roken of drinken:-Dff de vingers rust geven
![]()
weet niet welker zender je hebt, maar bij de DX3S kan je dat instellen:
exponentieel heet dat.![]()
zeker mooi gedaan maar die kleur aan de voorkant zou ik niet gebruikt hebben
en nummer 19 is dat niet wat laag