Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Dat forum leest niemand.En als je je misdraagt, word je hier gewoon aan de schandpaal genageld. Heel ouderwets maar enorm effectief.
:rolling:
![]()
. En ja, ik hoor ook bij die groep die buiten de brandstoftijden gaat vliegen omdat meerendeel van de negeerders dan niet mag vliegen.![]()
pffft , stel je niet zo aan braafkees , lekker gezellig ben je![]()
ik werd laatst ook aangesproken door 1 v/d oplettende onder ons , was me van geen kwaad bewust , maar ten eerste stonden ragger en ik te ver van elkaar af , dus kunnen we niet communiceren ,2e ; ik scheen te dicht langs ragger op te stijgen , naar mijn inzien niet ,maar goed .
*gaat weer in de loop op tenen modus de volgende keer op het veld * ( kan juist ongelukken geven , onzekerheid dat is )
en wellicht morgen na het werk met siggy even vliegen , nog meer liefhebbers ?
Flutaba zender zeker? Gas-kanaal altijd reversen voor elektro-regelaars.Electro nerds... Weet iemand hier misschien de oplossing voor het
probleem dat ik hier beschreven heb:
multiplex-esc-blijft-piepen
Dus jij hebt de info ter harte genomen en een volgende keer let je er (waarschijnlijk onbewust) op.ik werd laatst ook aangesproken door 1 v/d oplettende onder ons , was me van geen kwaad bewust , maar ten eerste stonden ragger en ik te ver van elkaar af , dus kunnen we niet communiceren ,2e ; ik scheen te dicht langs ragger op te stijgen , naar mijn inzien niet ,maar goed .
*gaat weer in de loop op tenen modus de volgende keer op het veld * ( kan juist ongelukken geven , onzekerheid dat is )
en wellicht morgen na het werk met siggy even vliegen , nog meer liefhebbers ?
Ik vlieg niet meer met jou,jij doet enge dingen lees ik net ;-)
Niemand, behalve het bestuur, hoeft het te lezen.
Als er een incident heeft plaats gevonden moet dat gemeld worden aan het bestuur.
(liefst schiftelijk/email)
Deze kunnen, als dat nodig zou zijn, gepaste maatregelen nemen.
eenvoudig en geen moeilijke (public) discussies over wie wat waar gezegd heeft![]()
Zoals gebruikelijk: Zeurtrutten op de interwebs werkt en er gaat actie ondernomen worden.
Daarbij op te merken dat het best een keer kan gebeuren dat je achter de hekken komt, onhandig start of landt, niet helemaal geconcentreerd bezig bent met de hobby of een verkeerde inschatting maakt. Wees dus gerust, ik ben geen Fifa-scheidsrechter die graag met kaarten schermt.
En dat wildvliegen is niets mis mee, maar gebrek aan knutselruimten om te pilsen en snachs te vreten is er niet. Dan maar een paar euri lidmaatschap en 80 leden voor lief nemen.![]()
Hou je mond, ik weet waar je tijdelijk gehuisvest bent. Het is jouw schuld dat ik niets te vliegen heb meegenomen.Stelletje ouwe wijven zijn jullie, zal ik alvast voor iedereen een plekje reserveren in het bejaardentehuis... kunnen jullie daar verder rellen![]()
Hou je mond, ik weet waar je tijdelijk gehuisvest bent. Het is jouw schuld dat ik niets te vliegen heb meegenomen.
*uit verveling nog maar eens plopt* :celebrate:
Stelletje ouwe wijven zijn jullie, zal ik alvast voor iedereen een plekje reserveren in het bejaardentehuis... kunnen jullie daar verder rellen![]()
Moet je toch best te hard rijden: 2x113km=226km/1,5u=150,667km/u gemiddeld. Minimaal 1x trajectcontrole bij wegwerkzaamheden (er zijn er 4 maar niet allemaal actief)=170 à 225 eypootjes voor de Staatskas. Als jij die sponsort, ga ik bij Hoevelaken eerst nog even rechtsaf om een bakkie bij je te doen.Ach man, zeur niet. Even in anderhalf uur rij je op en neer van je vakantie bestemming, naar Heemskerk..
Hup, ophalen die zooi.:rolling: