J
jsk
Guest
Dus ik heb 2km lange veld. Maar wat is eigenlijk een toestel voor na de hawk zoals de art-tech cessna 182 of een 4-ch wing dragon ofzo
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ik ben eigenlijk van plan om de eerste vlugt zelf proberen en als ik zie dat het te moeilijk is ga ik naar een club.
Mijn fms vlieg spel doet het wel allen mijn usb poort is stuk dus ik kan allen het toetsen bord gebruiken en ik denk niet dat het dan veel nut heeft.
Nee ik ga hem denk ik binnen 3 dagen bestellen
Ik lees en zie vaak dat de wild hawk te veel staart gewicht heft is het een optie dat ik een knikker er in voor plak (Een knikker met een diameter van 3 centimeter ofzo)
We zullen zien. Maar als dat niet het geval is dan moet ik de batterij naar voren leggen maar dan moet ik dus wel een stuk van de binnenkant weg knippen (Heb ik ook ergens gelezen)