Hmmmm, ook weer thuis met twee te herstellen vliegers. De Velox door een onfortuinlijk loslaten van de cockpit zijn landingsgestel kwijt, simpel te repareren. Daarna met de Parat van Phil, deze even helemaal afgeregeld en de ontvanger van BYM getest na de crash met zijn frummel. Ging even goed maar bij de derde vlucht ineens geen ontvangst meer. Parat ging in een topspin naar beneden en kwam met een plons in het water, ongelooflijk maar uiterlijk niets defect. Ontvanger zou ik dus maar niet meer gebruiken BYM, die heeft blijkbaar na de geweldige klap toch een tik gehad. Ik vertrouw hem niet meer.
Het is dat je het hier aanhaald, anders had ik er geen sjoege meer om gegeven of over geschreven.
Even een paar zaken rechtzetten:
Hummel is gecrashed.
De ontvanger die hieruit kwam, is door Sleur getest en gecontroleerd.
Heb Sleur gehoord over z'n testmethode, en ben ervan overtuigd dat die weet waar hij het over heeft.(Ga zelf eens een discussie met hem aan op elektronika gebied)
Feit blijft dat de Parat twee keer ongecontroleerd de aarde heeft geraakt.
Feit blijft ook dat de Parat na die twee onzachte aanrakingen met de aarde zonder interne controle zonder meer weer gestart werd en nog eens de lucht in werd gesmeten.
Vind het jammer dat het erg makkelijk afgedaan wordt, en er zonder meer wordt aangenomen dat het de ontvanger dan wel zal zijn, zonder dat er ook maar iets gecontroleerd is geworden waaruit blijkt dat dat daadwerkelijk het geval is.
Die ontvanger is na de zwempartij en de als gevolg hiervan eventuele sluiting zeker niet meer te vertrouwen nee, en het was overigens niet alleen water wat er uit die kist kwam zetten, maar ook nitro.
Maar het ligt aan mijn ontvanger, prima.
Vind alleen dat je dan van te voren niet eens met die ontvanger had moeten gaan vliegen, als je het niet vertrouwde.