De berg is van MIJ

  • Topicstarter Topicstarter rc gek hugo
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
Over selectieve waarneming te spreken. Ik zeg dat ik best wat fouten kan maken omdat talen NOOIT mijn sterkste punt zijn geweest en dat het dus niks te maken heeft met mijn verblijf in de unaaititsteeds.
Dat ik hier met een hele hoop andere Nederlanders zit kan ik ook niks aan doen, ik zit hier niet voor vakantie maar ben hier naartoe gestuurd door mijn school. Net zoals +/- 70 andere medescholieren die allemaal leren vliegen. Nee ik heb geen aardappels, drop of pindakaas mee(dat laatste is trouwens ook gewoon te koop hier in de supermarkt, alhoewel minder lekker dan de Nederlandse Calvé pindakaas).
En dat naspoelen en alles is na jouw 'nieuwe' manier van 'wassen' niet meer nodig, de auto is dan total loss. En hiermee snap ik meteen jouw plannetje. Jij wil zoveel mogenlijk auto's total maken hiermee, zodat je nieuwe auto's kan verkopen. Jij huichelaar!

Ps: Ikke niet, Jan. Gelukkig jij ook niet.
 
Wat staat er duidelijk dan?
Ik zie het ook niet (of wil het niet zien).

Kortom: IKKE NIET

Voor de volledigheid: Dat langdurige toiletverblijf en wat daar dan gebeurt, interesseert mij allerminst.
 
Oke, oke, je beheersing van de Nederlandse taal is er niet slechter op geworden als gevolg van je verblijf in het land dat de wereld heeft verrijkt met zaken als "the pizzaburger", "snicker bar pancakes" en niet te vergeten "the hurler burger"

i2dw5nf19py0i080a1012PR1o1_500.jpg


The Hurler Burger
A burger topped with Easy Cheese in a jelly donut.
(Nu snap ik dat je zelf geen eten hebt hoeven meebrengen. En waarom die vliegtuigen bij jullie op de opleiding steeds stuk zijn. Pure overbelasting dus.)

Blijkbaar is je taalvaardigheid altijd al beroerd geweest. Ander uitgangspunt, zelfde eindresultaat.
 
Laatst bewerkt:
Prachtig staaltje selectieve waarneming Jan, chapeau!
Excusez moi! Heet jij tegenwoordig Arjan :shock:?.....of ben jij in het geheim een nieuwe studie begonnen? Als je maar weet, dat we er hier op de MBF-berg nooit-nie twee van die MBFB-ZK-ZK (al dan niet ZVWVP) accepteren. Eén is al ééntje te veel!
 
Hallo! Ik dacht dat we ons hier op de berg bezighielden met *fpl*ssen op een sportieve manier, waarbij een por in de ribben op zijn tijd niet geschuwd wordt? Maar dit noem ik een pure belediging en nog direct op de man gespeeld ook! Oftewel; een grove overtreding van het MBF-beleidsplan!
 
Ik kan in mijn post geen irritante streepjes (horizontaal, noch verticaal) ontdekken. Hooguit enkele grammaticaal noodzakelijke. In onderstaand bericht tel ik er echter al minimaal zes!
... zucht... Over selectief lezen gesproken! MP, ik duid hier niet op een eventueel gebruik door jou van irritante liggende streepjes; ik duid hier op het woord "vol - automatisch" waar zich een irritant liggend streepje in bevindt. Door twee spaties gescheiden van beide woorden, zodat het nog irritanter, ja zelfs liggend in het oog spring.
Grammaticaal zijn beide spaties niet correct. Het streepje echter wel, anders zou er staan "volautomatisch".
Kijk, dat geeft reden tot verwarring.
Je zou zo maar kunnen lezen [en ik onderscheid hier de verschillende mogelijkheden met (jawel!) liggende streepjes]:

volau - tomatisch
Dan kan je zeggen: "Wa's dát nou toch weer?" hetgeen meteen jouw beperkte woordenschat aan het licht brengt.
Zoek dus lekker zelf uit wat het inhoudt.
De toevoeging "tomatisch" houdt niets meer of minder in dat het eerste deel van het woord redelijk rood gekleurd is, dan wel op een Jiddische tafel met tomaten staat.

volauto - matisch
Simpel: een volle auto van het type Matiz alleen verkeerd gespeld.
Of: een volle auto met daarin de tafel van een Jiddische moeder.

En zo kan ik nog wel even doorgaan.
Kortom: speciaal voor jou (en niet om je te pesten, maar gewoon voor de betere leesbaarheid van het bericht) had ik een irritant liggend streepje aangebracht.

MP zei:
En nee, ik zit niet aan knuppels, dat laat ik liever aan de studentes van de MBFB beveiliging over.
Ongetwijfeld, maar dan niet aan die van jou, want gezien je bijnaam zouden ze wel eens moeite met vinden kunnen hebben.

MP zei:
Dat bevalt de dames overigens veel beter dan het door jou geprefereerde "ouderwetsche handwerk in arbotechnisch verantwoorde outfit", whatever that may be :rolleyes:
Weet ik nog zo net niet. Ik ken de dames beter dan jij.

Nog meer te miepen?

O ja, je frustratie over de tijd die je in het buitenland op het watercloset had doorgebracht.
Nou, dát is een openbaring zeg! Sjongejongejonge... Was je aan de race of zo? Had je meneer De Bruin een handje gegeven? Deed je er zo lang over om Edgar D. uit de selectie te ztten?
Nou, ik heb nieuws voor je:
Dat interesseert ons geen moer! Om in jouw belevingswereld te blijven:
Het zal ons coaxiaal aan onze *nus oxideren!
Wat jij op de WC doet moet je vooral voor je houden. Het is bijna lunchtijd, dus we willen het graag smakelijk houden.
Tenslotte is dit de modelbouwberg waar op z'n tijd afpl*ssen mag, maar elkaar de vunzige details toevertrouwen wat men op de WC allemaal doet...
Da's nét een brug te ver!


@Jan, by the way:
Ikke nie(t)
(Maar dat had je ongetwijfeld al uit mijn korte berichtje gesnopen)
 
Hmm, ik had er nog nooit van gehoord, volautomatisch, maar dan met een irritant liggend streepje. Toch maar even eenieders vriend "Google" ingeschakeld, met het volgende resultaat:
Bedoelde u: volautomatisch

En wat mijn opmerking m.b.t. het watercloset betreft; toch opvallend dat het schijnbaar niemand interesseert, maar de meesten zich toch geroepen voelen er een opmerking over te moeten maken. Blijkbaar houdt het diegenen toch bezig...
 
Zóóó jammer dit hé...
MP: je zou toch onderhand moeten weten dat Internet niet heilig of alwetend is?
De meeste kennis zit nog steeds tussen onze oren. Nou ja, bij de meesten van ons dan, enkele uitzonderingen daargelaten die, als ze iets niet meteen weten, vervolgens onmiddellijk Google inschakelen.

En met die laatste opmerking begeef je je natuurlijk op glad ijs.
Hetgeen uiterst gevaarlijk is voor iemand die in zijn avatar heeft staan
"Gang is alles".
Op glad ijs kom je dan soms bedrogen uit en eindig je in een wak.
Zo ook nu: Je dondert in het gat wat je zelf gegraven hebt.
Kortom:
Excusez moi! Heet jij tegenwoordig Arjan ?.....of ben jij in het geheim een nieuwe studie begonnen?
 
Ik had het kunnen weten, jij geeft de voorkeur aan de aloude ouderwetsche methodes, uit de tijd toen:
- de Batavieren nog tegen de Batavijven vochten.
- de konijnen nog slagtanden hadden.
- de mannen van staal en de boten van hout waren.
- de sex nog vies was en lucht nog schoon.
- veters nog in je schoenen zaten in plaats van in je r**t.
- er nog 7 in een six-pack zaten.
- je Roel nog met een korte oe schreef.
- je van je leraar nog gewoon een beurt kon krijgen.
- WC-papier nog aan beide kanten werd gebruikt.
- etc. etc. etc.

Nou goed, even de dikke Van Dale onder het stof vandaan gehaald, en wat denk je? .............. (antwoord naar eigen inzicht in te vullen, ik wil het niet te veel inwrijven)

En wat mijn avatar betreft; daar staat natuurlijk niet "Gang is alles" Dat zou weer kunnen leiden tot speculaties m.b.t. een gang (een mijngang, of mijn gang?) die dan weer alles zou moeten zijn (voor wie of wat?) Bovendien heeft een wijs man ooit eens gezegd: "Alles is niets", dus dan begint de hele discussie weer van voor af aan.

Er staat gewoon: "Gangis tall es" en wat dat betekent hoef ik jou natuurlijk niet uit te leggen! (en nu niet stiekem gaan Googlen he?)
 
Laatst bewerkt:
Hallo! Ik dacht dat we ons hier op de berg bezighielden met *fpl*ssen op een sportieve manier, waarbij een por in de ribben op zijn tijd niet geschuwd wordt? Maar dit noem ik een pure belediging en nog direct op de man gespeeld ook! Oftewel; een grove overtreding van het MBF-beleidsplan!
Met een opmerking als deze vraag je er ook om:
Prachtig staaltje selectieve waarneming Jan, chapeau!
Vandaar dat ik dan reageer met:
Excusez moi! Heet jij tegenwoordig Arjan :shock:?
Als jij je dan beledigd voelt: wie de schoen past trekke hem aan. Oftewel 'walk a mile on Arjan's shoes, enz. enz.'
 
Ik heb het al eerder gezegd, maar voor de duidelijkheid nog maar een keer:

avatar10882.jpg


Het lijkt er sterk op dat dít je oorspronkelijke avatar was...
Quot erat demonstrandum.
 
Een zo onpasselijk mogelijk antwoord zul je bedoelen.

Allereerst zou dit filmpje bij de jongere bewoners / bezoekers als uiterst schokkend ervaren kunnen worden, maar dat terzijde.

We kennen allemaal de historie van *lifanten hier op de Berg, daar worden we absoluut niet vrolijk van !!!
 
MP
3 dingen:
ten eerste: goeie stem heb jij zeg! Moet je wat mee doen.
ten tweede: dat pak, dat is toch niet van jezelf he? Dat heb je gehuurd, speciaal voor deze gelegenheid.
Mocht het pak toch echt van jezelf zijn, dan weet ik niet wat de gevolgen zijn.
(Roel, ik neem aan dat je MP grondig in de peiling hebt)

Wim
 
Zeg M. Puller, als jij niks te doen hebt weet je ook van gekkigheid niet hoe je jezelf en anderen moet vervelen, hè?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top