Aankondiging: No-Nitro E Cup 2010

Status
Niet open voor verdere reacties.
nonitrocupposter.png

Deze cup is in het leven geroepen ter promotie van de Offroad Electro met name de 1:8 klasse maar ook de 1:10 klasse waar inmiddels al wat voor ge-organiseerd werdt.

Middels dit topic willen wij jullie op de hoogte houden aangezien er achter de schermen door het team nog keihard gewerkt wordt aan diverse zaken zullen wij dit gaande weg bekend maken zodra dit klaar is. Natuurlijk willen wij jullie diverse informatie niet onthouden en vandaar de aankondiging van deze cup.

De No-Nitro cup is bedoeld voor 1:8 E Buggy & Truggy, SC 1:10 Stock & Modified en Revo's Brushed & Brushless en kosten voor de deelname bedragen 10 Euro per event. Rijders die zich voor meerdere klasses inschrijven krijgen 50% korting op per extra klasse inschrijving.


Datums en Lokaties waar gereden gaat worden:
4-4-2010 Purmerend: Modelbouw Vereniging Waterland
13-6-2010 Mol : Nuclea Buggy Racing
15-8-2010 Helmond: Mach One
17-10-2010 Appingendam: RC de Fivelcrossers


Sponsor van de No-Nitro E cup is RC-Connect


Traxxas Day's maakt nu onderdeel uit van de No-Nitro E cup en 4 van de 6 wedstrijden van Traxxas day's zullen bij de No-Nitro E cup gereden worden onder de regelementen van de No-Nitro E Cup


Kosten deelname:
10 Euro per event. Rijders die zich voor meerdere klasses inschrijven krijgen 50% korting op per extra klasse inschrijving.


Regelement:
Het gehele regelement is te vinden op No-Nitro.nl: Forums / Wedstrijden / No-Nitro E Cup 2010


Zodra er weer meer nieuws te melden is zullen wij dit bekend maken op het No-Nitro.nl forum.


Met vriendelijke groeten,
Organisatie No-Nitro.nl

Edit: Poster bijgevoegd
 
Laatst bewerkt:
Lijkt me geweldig ik ga de data zeker in mijn agenda zetten!!

Komt heel mooi uit net een nieuw lief klein autootje gekocht:mrgreen:

DSC07959.jpg
 
Mogen er ook MT's meedoen bij de 1:8 Buggy en Truggy? Ik heb hier namelijk een 1:8 brushless LST.

Ja, ik weet dat dat ding 0 wegligging heeft maar ik zou best graag meedoen voor de fun :mrgreen:
 
Hmmzzzzz gaan we overleggen .... aangezien 1:8 Truggy & Buggy erg hard loopt en dan kan de LST wel eens erg in de weg zitten. Deze zal meer in de modified passen denk ik. We komen erop terug in ieder geval.
 
Hmmzzzzz gaan we overleggen .... aangezien 1:8 Truggy & Buggy erg hard loopt en dan kan de LST wel eens erg in de weg zitten. Deze zal meer in de modified passen denk ik. We komen erop terug in ieder geval.

Oh sorry, ik heb het dan fout opgevat. Ik zag dit staan: "SC 1:10 Stock & Modified" dus ik dacht SC 1:10's die stock en modified zijn, niet SC 1:10 auto's, stock auto's en modified auto's.

Of heb ik het nog fout? :p
 
Hmmzzzzz gaan we overleggen .... aangezien 1:8 Truggy & Buggy erg hard loopt en dan kan de LST wel eens erg in de weg zitten. Deze zal meer in de modified passen denk ik. We komen erop terug in ieder geval.




hmmmm,... erg interessant. :) Eens kijken of ik m'n E-Muggy weer rijdend heb voordietijd. Voor zover ik weet is het de zwaarste truggy die te krijgen is, maar boeien, zeker lachen om mee te rijden. :D

En uiteraard met de ERBE meerijden.

PS: hoe gaat het met accu regelementen? Ik heb zelf alleen maar 3S Lipo's voor m'n ERBE (en andere 1/8's, op de 4s Pakketten na voor m'n E-Slayer, maar die passen niet inde Revo.)
Ik wil nu niet nieuwe accu's er bij moeten kopen hiervoor. (meedoen wil ik zeker wel!)
 
No nitro

Pinky,

Super initiatief !!

Bricks en ik zelf zullen zeker een aantal keer mee doen met de E-revo.

Was super vorige keer in Purmerend !!
 
Overigens het is natuurlijk niet alleen mijn initiatief maar van het team achter No-Nitro.nl dus ook aan hun deze credits :)

Wat de accu regels betreft zijn we vrij flexibel we willen juist fun 4 everyone zo lang het maar "normaal" blijft vandaar dus voor SC 1:10: 6 of 7 Cell Nimh of 2S Lipo Softcase / Hardcase / Semihardcase, 1:8 E geen cellen limiet maar wel Hardcase of Semihardcase en voor de Revo Soft / Hardcase/

Als iemand denkt met een 2650kv motor en 6 cellen te rijden zal hij vanzelf afgestraft worden omdat een kanonskogel op de banen waar we rijden alleen maar in je nadeel zal werken. Vooral Mol kan erg leuk worden voor de SC 1:10 's met de welbekende Wallride :)

Hoe dan ook aan het volledige regelement wordt nog gewerkt dit zal een mix zijn van diverse bestaande regelementen waarin rekening gehouden wordt om het ruim maar wel veilig te houden.
 
Omdat bij een 1:8 de accu ten alle tijden kort aan de chassis rand zit gezien de klappen die deze wagens krijgen kan er een accu beschadigen en dus zodoende hardcase/ semi hardcase. Bij 1:10 (bv Slash) ligt de accu in het midden van de wagen verdiept waardoor de kans op beschadigen nihil is.
 
dus met een Alu schild tussen de Lipo's en de kap zou het wel mogen? (dat heb ik namelijk in mijn Muggy zitten, juist voor die reden. :) )
 
Omdat bij een 1:8 de accu ten alle tijden kort aan de chassis rand zit gezien de klappen die deze wagens krijgen kan er een accu beschadigen en dus zodoende hardcase/ semi hardcase. Bij 1:10 (bv Slash) ligt de accu in het midden van de wagen verdiept waardoor de kans op beschadigen nihil is.
Jammer van deze regel, anders had ik zeker wel meegedaan.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top