H
hebo
Guest
Geeft wel een extra demensie aan de foto, erg leuk! En niet erg duur dus...
Gr Henk
Gr Henk
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
De gebruikte prop is een Graupner 5,5*4,3 cam.
Hahadat je een recht beeld wil hebben????????????????????????????
beeld is altijd recht toch
Ik heb geprobeerd terug te zoeken in mijn geschiedenis maar het staat er niet meer in, ik ga proberen dat utube linkje te vinden, het beeld was haarscherp en trilde absoluut niet. Overigens waren het nu ik erover nadenk twéé stokjes waar de camera tussen zat. Inderdaad een stuk steviger..dan denk ik ook dat de camera moeilijk stil te krijgen is op een stokje???
zal de camera door het [trillen],,[bewegen] wel echt scherp een foto kunnen nemen
het vlieg gedrag van je vliegtuig niet vergeten
Tsja, da's ieder voor zich, de tijd die ik in de hobby steek loopt soms op niets uit, ook daar leer je van. Of werk je in de baas zijn tijd aan je hobby? Ik zeg altijd, "tijd heb je niet, tijd moet je maken". Dat geldt niet alleen voor belangrijke dingen maar ook voor zaken als vliegen en prutsen aan een vliegtuigje..mijn mening is daar geen kostbare tijd aan te verspelen[[ en geld]]
ga ik wel van mijn kostbare tijd uit
Ik ben ook niet boos hoorps ik bedoel het goed [[ mischien kan iemand mij overtuigen dat het wel iets is]]]]
rob
Gratis verzenden, what you see is what you getZiet er leuk uit met filter
Zie wel dollarprijzen staan, kan het toch nog een stuk duurder gaan worden als de postzegels erop zitten... :?
Zou gewoon eens beginnen met foto's, filter kan altijd nog...![]()
Ik denk toch dat je je daar even vergist, je camera kan beter in de schaduw zitten hoor, dit voorkomt teveel direct invallend licht in de lens.
Denk maar eens aan een zonnekap op een lens van fotocamera, die dient om de zon weg te houden van de frontlens.
Dat je camera in de schaduw gemonteerd zit maakt natuurlijk niets uit voor de foto's, als datgene wat je wilt fotograferen (het landschap waar je overheen vliegt?) maar licht genoeg is, maar dat geldt natuurlijk in iedere situatie waarbij je een foto maakt, te weinig licht op het onderwerp=slechte foto. (even kort door de bocht).
Afgezien van het feit dat je met een groethoek lens wellicht een stuk vleugel/romp op de foto hebt staan waar je niet op zit te wachten en de eventuele weerstand aan 1 kant van je toestel (gaat bochtje draaien) kan ik geen argumenten bedenken waarom de neus een betere plaats is voor de camera.
Digitale camera's hebben bijna allemaal een drukknopje om aan/uit te zetten. Meestal schakelen ze zichzelf na een aantal minuten uit als er niks gebeurt, om de accu te sparen. Soms kan je in het menu instellen hoeveel minuten. Sommige hebben in het menu de optie om het automatisch uitzetten uit te zetten (uh... ik bedoel dat-ie dan gewoon aan blijft, de hele vlucht).Hoe gaat dit juist in zijn werk ? Kan dit op elke camera ? en kan je hiermee de camera ook aan en uit zetten ?
Het nadeel van de camera opzij is, dat je bij het inbouwen moet schatten wat de vlieghoek van het toestel is. Doe je dat verkeerd, dan staat altijd de horizon scheef.
Camera vooruitkijkend, hoef je alleen maar te zorgen dat je toestel vlak hangt als je fotografeert.
Digitale camera's hebben bijna allemaal een drukknopje om aan/uit te zetten. Meestal schakelen ze zichzelf na een aantal minuten uit als er niks gebeurt, om de accu te sparen. Soms kan je in het menu instellen hoeveel minuten. Sommige hebben in het menu de optie om het automatisch uitzetten uit te zetten (uh... ik bedoel dat-ie dan gewoon aan blijft, de hele vlucht).
Ik heb ook wel eens een camera in handen gehad die zichzelf inschakelde als je gewoon op de ontspanknop drukte. Dat scheelt al gauw een servo...
Het hangt er maar van af wat voor camera je tot je beschikking hebt.
Lijkt me een prima camera... (ik ben Panasonic-fan).
Kan je de auto-off uitzetten?