Mocht het vanavond een fatsoenlijk weertje zijn, dan ga ik eens kijken wat de SpeedRusty doet met een 31/76 gearing!
Op naar de 100!!
Op naar de 100!!

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Oeff, wel duur ja, EN OMG, HEB VANDAAG GEREDEN en je wilt niet weten wat er is gebeurd.....
De batterij van mn zender was een beetje leeg, en heb geen failsafe...
Ja je raad het al!
Ik reed met volle snelheid, toen verloor ik de controle en hij reed verder, met 70 km/h volgens mij , VOL FRONTAAL TEGEN DE STOEPRAND AAN!
hij vloog 2 meter de lucht in , 3 voorwaartse salto's.. Ik dacht dat hij dus gewoon helemaal kapot was, ik kom aan, en t chassis is alleen maar gebroken, voor de rest helemaal nix! Het was wel eer dure grap, maar het kost maar 17 euroWaar kan je eigenlijk alum chassis kopen en hoeveel kost dat? Bij pkracing.nl en rcracingtwente.nl hebben ze ze niet...
Oke, maar rpm chassis hebben ze nietKoop geen allu chassis zou ik zeggen......voor je het weet gebeurd dit nog is en dan is je mooie allu chassis ook naar de kloten hoor.
Blijf gewoon bij het originele chassis of bij rpm.
Maarreeee.......de rustler vxl doet toch helemaal niets als de zender uitvalt....althans ik heb het getest door tijdens het rijden de zender uit te zetten en de wagen viel direkt stil hoor.
Ook als ik de wagen aanzet voor ik de zender aanzet gebeurd er niets.
is die wel goed?FLM chassis![]()
Heeft iedereen problemen met zn rustler vandaag? Ik breek mn chassis, 2 anderen vliegen m t water in :O
Ah, oke, maar hoeveel kost een FLM chassis? En heb bij de lokale hobby shop een nieuwe zwarte traxxas chassis laten bestellen..indigo, FLM is zeker kwaliteit spul.
DH, netjes maar balen. Maar zoals gezegd, schrijf hem nog niet af, wellicht is hij nog te rijden. De volgende keer meteen de ESC waterproof maken.
Yep, TRX3722 is zwart, TRX3722A is grijs, maar ehh, waar kan je dan dat FLM chassis krijgen?Heeft Traxxas zwarte chassis? Vroeger moesten we nog alles zelf dyen.
Heeft Traxxas zwarte chassis? Vroeger moesten we nog alles zelf dyen.