Vliegers/Rijders Omgeving Zaandam (deel 6)

  • Topicstarter Topicstarter Ferry
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
Voor degenen die wat anders gaan doen veel plezier en aan de andere 3 tot zometeen:rolling::rolling: word gezellig met zijn 4tjes
 
@ Philliams als jij voor mij de volgende keer de koppeling schoentjes mee zou willen nemen, dan ben ik u zeer erkentelijk, en regelen we de prijs wel.

Lagers heb ik niet meer :nooo: De koppelingsschoenen neem ik de volgende keer mee voor de welbekende HT-prijs ;) :yes:
 
Hij deed het toch ook niet???:confused:

Hier dan een foto van de scheur. Ik doen het wel alleen niet onmiddelijk. :rolleyes:

l_9e4727207bec78d5231e22a1606da872.jpg


Hier kan je ook zien dat de bodemplaat aan de voorkant gestuikt is.

l_2d837f44c4d48c13ea528ae9e94f31b7.jpg


Ik heb inmiddels een mail gehad waain hij zegt voor een andere bodemplaat te zorgen. Toppie lijkt mij.:yes::thumbsup:


Je kent me toch ;)

Maar is idd flink geknakt man, top dat hij een andere bodemplaat regelt, zallie niet blij mee zijn , hoop voor je dat de gaten overeenkomen, en dat het een EVO7 zal zijn, zonde als je ineens gedegradeerd wordt :s

Wat doe je met de oude plaat? ;) ;)
(vooropgesteld dat je de oude niet hoeft terug te sturen en je hem kan laten lassen?)
(!! Carson C5 EVO zou erg gaaf zijn !!)
 
Laatst bewerkt:
ha die sleur ,ook weer ff op dit draadje :D
ik ben bang dat ik mijn ht proof vliegers zo ff ga testen op ht :):eek::D:p;):cool::halfrobot::arrow:
 
Je kent me toch ;)

Maar is idd flink geknakt man, top dat hij een andere bodemplaat regelt, zallie niet blij mee zijn , hoop voor je dat de gaten overeenkomen, en dat het een EVO7 zal zijn, zonde als je ineens gedegradeerd wordt :s

Wat doe je met de oude plaat? ;) ;)
(vooropgesteld dat je de oude niet hoeft terug te sturen en je hem kan laten lassen?)
(!! Carson C5 EVO zou erg gaaf zijn !!)

Ik heb nu een bodemplaat van een competition geloof ik. Maar ik houd de oude en ik zal kijken of de evo hem hebben kan. Misschien moet aangepast worden. Hij zei van niet. Maar ik moet het nog zien.
De oude gaat denk ik voor reparatie maar ik heb er een hard hoofd in. Het is vrij waarschijnlijk dat ie toch scheurt of dat ik er veel werk aan heb om het weer goed te krijgen. De scheur loopt namelijk dwars door een pasvlak. Maar goed, niet geschoten is altijd mis. Er zijn trouwens een paar chassisplaten op marktplaats te krijgen. Dit is er een van:

chassisplaat
 
ha die sleur ,ook weer ff op dit draadje :D
ik ben bang dat ik mijn ht proof vliegers zo ff ga testen op ht :):eek::D:p;):cool::halfrobot::arrow:
Tsja, weer in het land der levenden. Het dubbelzien is weer redelijk over. Vanavond de herkansing (voor wat betreft :celebrate:). :? ;)


Zoals je misschien gelezen hebt in het EZ-topic is mijn propellorbevestiging van de EZ losgeschoten van de as en blijft nu niet meer zitten. Het heeft toch zijn dienst bewezen als prop-saver. :thumbsup: Ik had al geprobeerd met een dunne tie-wrap maar dan slipte toch nog teveel. Misschien toch maar vastlijmen maar dan met zachte lijm. Gelukkig is het een duwprop dus eraf vliegen zal die niet. ;)

Het is vreselijk mooi weer en ik wil wel vliegen. Ik had al geprobeerd met de SX3R regelaar van de Scalpel door hierop de achteruit uit te schakelen, maar dat loopt om de één of andere reden toch niet lekker. :evil: Dus braaf wachten tot van de week mijn nieuwe 30A regelaar binnen is. Ik heb toch maar zo'n HiModel ESC genomen want daar heb ik ten eerste goede ervaringen mee in mijn M18T (de CAR versie dan, niet de FLY). En ten tweede is die € 18,50 wel aantrekkelijker dan bijvoorbeeld de Graupner Genius-30 voor € 84,50. De Genius serie van Graupner is zowel geschikt voor borstel- als brushless motoren. Dus ze bestaan echt wel... ;)
 
Was Weer Druk Op Hoogtij...........

@ Het was weer een TOP-middag op HoogTij , lekker druk mooi weer en veel auto's, en

SLEURHUTJE NOG bedankt voor de snelle reactie, was er bijna uit maarrrrrr met nog wat

(veel) HULP van Marcelsiggery is het opgelost ( godzijdank) en werkt alles

TOPPIE!!!!,gr.Dr.Dre.
 
Daar gaan we weer ;)

overzicht van vanmiddag

weer de nodige vlieg kilometers gemaakt :p

sleur; ik vlieg nu alleen nog met wind ,veel leuker :D
alleen met de cessna nog even door oefenen met wat minder wind



IMG_0902.jpg


IMG_0903.jpg

mevrouw snoeksel ;)

IMG_0904.jpg


IMG_0905.jpg


IMG_0907.jpg

kijk nou toch :p

IMG_0908.jpg


IMG_0909.jpg

junkie fly high

IMG_0912.jpg

toeschouwers :cool:

IMG_0915.jpg


IMG_0920.jpg
 
The HT FACTORY proudly presents
in assosiation whit
I may be bald, butt l'll never have a bad HAIR day!!.
company

thuis006.jpg
 
Laatst bewerkt:
Zag er weer goed uit vandaag mannen
Ik was helaas gehinderd door mijn 1 op 1 auto :mad:
Moest even de anwb bellen en dat duurt wel even dus toen hij weer starte was het al te laat om nog naar ht te komen helaas zag er goed uit :zon::zon:
 
het was weer een gezellige dag vandaag , heerlijk weertje:zon:
lekker bakje koffie:thumbsup:, helemaal top!!!!!

er werd weer veel gesleuteld, gekletst, en een beetje gereden;)
 
Geeft je zo'n vrij gevoel vliegen, meer pic's volgen later HAPPIES tijd tot zo
Ja, jammer dat ze zo kort in de lucht blijven. Vandaar dat er steeds meer gevleugelde vrienden bij komen. ;) :lol: :D



Vanmiddag even de wat opgevouwen neus van de EZ weer recht gezet boven de waterkoker. 8O Da's geinig hoor, gewoon bijna 1cm ruimte teruggezet door wat stoom tegen dat piepschuim te blazen. :? Cockpitje past nu weer prima. Tevens de AR6000 ontvanger van de DX6 vervangen door de AR6200 van de DX6i. Omdat de AR6200 een dubbele ontvanger met DSM2 mode is, is de kans op storingen vele malen kleiner. Mocht het signaal te weinig zijn conform de EU-standaard dan kunnen we altijd nog het 10-voudige erin knallen met de DX6i. :cool:

Ik heb dus vanaf nu een Spektrum DX6 met AR6000 ontvanger in de aanbieding (bereik ca. 100 meter, betreft een zogenaamde Parkflyer zender/ontvanger dus voor mini heli's uitstekend). Is een aantal uur mee gesimd en drie keer mee gevlogen (de ontvanger dan). Is mode 1 (gas rechts) maar gepimpt naar mode 2 (gas links). ;)
 
Tja Dit Is Hem Dan............

The HT FACTORY proudly presents
in assosiation whit
I may be bald, butt l'll never have a bad HAIR day!!.
company

thuis006.jpg

@ Bedankt he Fotograafie ***Snoeksel****,we zouden dit toch onder ons houwen!!,was

weer een mooie dag BOYS ,gr.Dr.Dre.
 
Dat is waar we zien alleen junkie vliegen een gevleugelde vriend dus of moeten we die ene keer van jou ook mee rekenen:razz:
Waar junkie zijn hele goedkope zwevertje wegwerpt, is hij wat betreft de EasyStar toch wel even voorzichtig als ik. Ik denk dat we het beiden best serieus zien en toch echt meer willen dan een beetje duf rondraggen en crashen. Doel blijft om goed te leren vliegen en uiteindelijk de EasyStar te voorzien van een camera om luchtfoto's en achtervolgingen vanuit de lucht te filmen van onze karretjes op HoogTij. 8O :thumbsup: Er zullen nog heel wat crashes volgen waarvan ook wel een aantal op HoogTij. Elke keer weer leer je bij en gaat het makkelijker. Afgelopen week had ik de pech dat de motorregelaar sneuvelde waardoor een crash onvermijdelijk was, zonder besturing ben je hopeloos verloren. :evil: :cry:
 
Hallo, allemaal . ik ben er ook weer even , ik had het een beetje druk met werk en tv.

Even iets heel anders , ik was net met de boys in het slootje naast huis aan vissen op een paar witkatjes en rietvoorntjes , en net toen ik zei : we gaan opruimen verdween het dobbertje van michael zijn hengeltje , waar ik even mee aan het vissen was , en kon ik er achteraan rennen langs de kant omdat er volgens mij een toch wel behoorlijke voorn aanzat en het tuigje is echt niet zo zwaar , maar na een heel tijdje heen en weer geloop en ge-ren als ie gang gaf , kwam ie een beetje aan de oppervlakte en was ie toch wel behoorlijk groot , en na een minuut of 10/15 kon ik deze jongen op de kant krijgen :shock: :hammer: :D

Afb054.jpg

Afb055.jpg

Afb057.jpg
 
zo zo kobus ,das een flinke vis :yes::cool: ,weer es wat anders dan rondraggen op ht ;)

sleur; klopt dat ik nog voorzichtig met de EZ ben, eerst met goedkoop spul oefenen en af en toe in het diepe, al denk ik dat als het v/d week windkracht 1 of 2 is ,ik wel ff de EZ ga laten zweven , op Ht dus ,er zijn geen bomen en je hebt er genoeg ruimte :yes:

laten we v/d week op een avond de easystars even vliegen , wat jij ? :D
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top