camera in een sub

Hallo allen

Mijn buurman zijn colega,ook een elektronicaman,die heeft een minicameraatje via marktplaats.nl gekocht, iets groter dan een luciferdoosje kompleet met zender en al en draadloos.
Hij heeft dat camaraatje in een glazenpot gestopt en op de bodum van zijn vijver gelegd en kon op zijn tv de vissen zien zwemmen,de vijver is een meter diep.
Om dat er al hele discussie over een camera in een sub zijn geweest is dit mischien de idieale oplossing en de kosten zijn rond de 35 euro.

Gr Joop
 
Joop,

Weet je soms het merk en type van deze camera? Had de persoon op marktplaats er nog meer?

Groetjes:

Mathijs
 
Een dergelijke camera is draadloos (zender en ontvanger) de antenne's aam dit soort camera's zijn meestal zo'n 10 cm lang dus ik vermoed dat de camera-antenne niet boven het water uit komt tenzij deze verlengd is.

Mark
 
de claim/theorie is dat je onder water meteen je signaal kwijt bent.

maar als de jampot dit weerlegt, dan gaan er mooie dingen gebeuren..

het kan zijn dat het signaal door de aarde van de zijkant van de vijver ging, ipv het water, maar dat lijkt me eigenlijk wat vergezocht.

ik sluit me aan bij mathijs : welk type cameraatje was dit ?
 
Joop,

bedankt voor dit te delen met ons, indien dit goed werkt gaat marktplaats binnenkort veel camera's verkopen.

Laat aub weten wat type that is. Misschien is het een zender op lagere freqentie ?

Patrick
 
Ik zal mijn buurman morgen om meer datial vragen,er zal als antenne wel een klein draatje zitten maar dat moet dan in het potje zitten en dan komt de antenne niet in aanraking met water.In een sub zou je hem dan waterdicht moeten verpakken.
We moeten toch samen de oprit overnieuw moeten bestraten dan zie ik hem wel zeker.
Je kunt ook zelf zoeken,hij heeft mij ook zo dat laten zien,hij typte draadloos cameraatje in de zoekmachine en er kwamen verschillende modellen te voorschijn.succes.

Gr Joop
 
o.a. deze

delphin46r.jpg


In de glazenkoepel zit een mini camera. :wink:

Groeten,
Jan
 
Ikzelf heb ook eens een camera in een potje in et water laten zakken. Mijn 800mW cam zendertje ging uitstekend en makkenlijk anderhalve meter diep en 2 meter van de kant. Mijn probleem was echter dat et behoorlijk donker/troebel was, je kon hooguit 30cm vooruit kijken op de bodem. Dus ik vond et niet echt de moeite om daar nog wat mee te doen.

Maar ik ben eigenlijk best wel benieuwd hoe et beeld zal zijn als je dr n paar dikke LEDs in hangt. ;)

Heeft iemand mischien beelden van onderwater cams in de natuur? In een zwembad ist niet moeilijk das kraak helder, maar wat krijg je tezien als je et ding in een eendenvijver pleurt? :P
 
Hoi Freakazoid,
kun je zeggen welke camera dat was?
En draadloos he?
Waar kun je die krijgen?
Heb je hem nog?

Hein
 
Das een kleintje met weinig zendvermogen. En onderwater wil je denk ik toch flink wat power hebben om door et water heen te douwen.
 
Hoi Freakazoid,

is dat draadloos gebeurt wat je beschrijft?
Daar gaat het om.
Met kabel kan iedereen maar draadloos?
Ikzelf heb ook eens een camera in een potje in et water laten zakken. Mijn 800mW cam zendertje ging uitstekend en makkenlijk anderhalve meter diep en 2 meter van de kant. Mijn probleem was echter dat et behoorlijk donker/troebel was, je kon hooguit 30cm vooruit kijken op de bodem. Dus ik vond et niet echt de moeite om daar nog wat mee te doen.
Er is al zoveel geprobeerd op dit gebied.

Hein
 
Hoi Joop,

vraagje, misschien een domme vraag ;

wat je buurman nou heeft is dat nou met een draad uit een potje of toch echt draadloos dus helemaal gesloten in het potje.

als het echt gesloten is dus draadloos dan heb ik er zeker belangstelling voor dat wordt dan een leuke toevoegen voor mijn toekomstige delta.

ik hoor graag van je.
 
Back
Top